Wpis z mikrobloga

Teraz wszędzie wciskają te RGB. Zasilacz z RGB, obudowa z RGB, ram z RGB, karta graficzna i płyta główna to już teraz nawet musi mieć RGB, bo inaczej nie jest "gaming" i się do gier nie nadaje. Ale czarę goryczy przelał dysk ssd z, nie zgadniecie, RGB! Aż mi się przypomniała taka moja historia, jak rok temu poszedłem jednemu gościowi wymienić grafikę w kompie(oczywiście odpłatnie). Zaprosił mnie do siebie, dał browarka nawet, a ja zabrałem się za montowanie. Nie była to byle karta, bo GTX 1080, a tą wysłużoną która musiała odejść już na emeryturę był gtx 780. No to karta wymieniona, dopijam browarka, zbieram się do wyjścia, a gość mi mówi żebym zaczekał, bo on mi tę grę pokaże dla której grafikę wymienił. No spoko, zobaczę sobie w co to tam sobie on pogrywa. A on odpala na Youtube gameplaya jakiejś gry i mówi z oczami co mu się zaświeciły jak 5zł " No od razu lepsza grafika". Prawdopodobnie to właśnie dla takich ludzi są te wszystkie podzespoły z RGB. Pozdrawiam.

#pasta #rgb #kartagraficzna #informatyk #heheszki #moje
  • 1
  • Odpowiedz
@WiggleWiggle w sumie jedyne co mnie interesowało z podświetleniem RGB to klawiatura, bo nie zawsze mogę lub chcę świecić lampką na klawiaturę o 2:00 w nocy. Reszta to już dodatki na które nie patrzę.
  • Odpowiedz