Wpis z mikrobloga

Przepraszam za spam, ale nie mam kogo się po prostu spytać :c
Uczę się drogą @Dawidi, teraz Bootstrap. Zrobiłem kurs ze strony mojekursy, przeczytałem cały tutorial ze strony w3schools teraz przyszła pora na zrobienie template.
https://startbootstrap.com/template-categories/all/
Jak się za to zabrać? Jak to zrobić? Kopiować poszczególne części strony z bootstrapa? Jestem bezsilny, otwieram kod źródłowy i wtf co to jest? Jak się zabrać, żeby umieć to zrobić? Skąd się uczyć? Pomóżcie proszę :/
Chcę coś zacząć programować przed studiami, ale jest to ciężkie, że j--------ę. Idzie jak po grudzie. Najpierw robiłem #cs50, teraz robię ścieżką nauki z 4programers. Potem też będzie tak źle, czy to początkowy trud?
#programowanie #webdev
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz biblioteki w złej kolejności. Najpierw musisz mieć jQuery potem bootstrapa i na końcu swój skrypt. Jak tak zrobisz to wszystko zadziała. Zanim to zrobisz to na strym kodzie wejdź w konsolę. Dostajesz dwa błędy. Jeden z nich mówi ci, że nie ma zdefiniowanej funkcji $. To znaczy, że biblioteka bootstrapa chciała już się wykonać ale jQuery nie istniało, więc cały kod się zatrzymywał.
  • Odpowiedz
A i może nie zawsze trzeba się tam bawić na milimetry, ale jednak warto doprowadzić do do zbieżności z oryginałem. U Ciebie trochę odstaje. W pracy będziesz musiał zazwyczaj zgrać wszystko co do piksela. Kiedyś musisz to potrenować. Ten projekt możesz później użyć w swoim portfolio, ale w tym stanie co jest teraz nie wygląda zachęcająco. Widać, że to jakiś tylko szkic pierwszy. Kują takie rzeczy jak za małe paddingi boczne przy
  • Odpowiedz