Wpis z mikrobloga

Tak czytam sobie ten TAG i mam wrażenie że dla większość osób które twierdzą że są przegrywami mają jeden zasadniczy problem. Ruchanie, posiadanie dziewczyny jest ich największym celem życiowym. Zajmijcie wy się #!$%@? swoim rozwojem osobistym, olejcie na jakiś czas ciągle myślenie że posiadanie różowego jest jakimś wygrywem w życiu a efekty przyjdą same.

#przegryw
  • 8
@aardwolf: Zależy za co się weźmiesz. Albo lepszą sylwetkę, będziesz sprawny bardziej fizycznie, może będziesz miał więcej kasy, może jakiś kurs skończysz, może będziesz zajebiście gotował ? Może kogoś poznasz dzięki temu że będziesz się rozwijał? Może nie poznasz loszki a poznasz zajebistego kumpla z którym za 10 lat otworzysz biznes i zostaniesz milionerem? Zależy co cię interesuje i w czym chcesz się rozwijać :) Ale na pewno zyszkasz chociaż 10%
@kromeen: kasę już mam, miliona nie przekroczyłem ale tak dużo mi nie brakowało i nic mi to nie dało.
Jak chcesz szczegółów to zainteresowało mnie jeździectwo. To oczywiście wiąże się z drastyczną poprawą sylwetki (bo jak chcę coś więcej niż weekendowe przejażdżki to potrzebuję zejść minimum 10 kg żeby konia nie obciążać).
Ponawiam pytanie: co dostanę jak nic mi to nie da?
@aardwolf: Widzisz więc nawet zwykła dieta + bieganie i 2 miesiące i masz 10 kg zrzucone, a co do jeździectwa miałem kiedyś koleżanke co jeździła i sporo dziewczyn akurat się tym interesuje więc może wtedy kogoś poznasz. A co dostaniesz? Nic ale będziesz miał świadomość że spróbowałeś chociaż :)
taaa #!$%@? szajs z samorozwojem, a w tym czasie Chad będzie #!$%@?ł twoja przyszła wybrankę po tym jak się wyszaleje


@DepresyjnyCzlowiek: kwintesencja #!$%@? umysłowego gości od #redpill ty sie rozwijaj, zarabiaj miliony i miej sylwetke jak posąg Apolla, żeby mieć możliwość zainteresowania loszki, którą jakiś Mati na studiach obracał tylko dlatego, że zagrał kilka nut na gitarce podczas imprezy w akademiku xD
kwintesencja #!$%@? umysłowego gości od #redpill ty sie rozwijaj, zarabiaj miliony i miej sylwetke jak posąg Apolla, żeby mieć możliwość zainteresowania loszki, którą jakiś Mati na studiach obracał tylko dlatego, że zagrał kilka nut na gitarce podczas imprezy w akademiku xD


@Eugeniusz_Zua: co w tym jest #!$%@?? Przy okazji, znałem gościa który na gitarze nie brzdąkał ale grał bardzo porządnie a i tak nie ruchał.