Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki, planuję się wybrać na Rogera Watersa w Ergo Arenie. Mam kilka pytań w związku z tym, szczególnie do tych, którzy już byli:
- jak wrażenia pod względem udźwiękowienia?
- co sądzicie o widoczności koncertów będąc w sektorze 315 (VIP), jak na screenie?
- jest dużo ochroniarzy? Jeśli tak, to przeszukują dokładnie, czy mają w to #!$%@?? Chcę zajarać jointa/y, jest gdzieś miejsce do palenia?

Z góry dziękuję serdecznie i miło.

Pobierz Schlangmannkopf - Elo Mireczki, planuję się wybrać na Rogera Watersa w Ergo Arenie. M...
źródło: comment_DOejO9JzFhKYNmF6om5HikGR6A5eVEwN.jpg
  • 23
@Schlangmannkopf: byłem na miejscach VIP jak bocelli był,
kasa wydana w błoto jeżeli chodzi o poczęstunek i bajery.

Ale wtedy miejsca były przed samą sceną a nie z boku, i jedne z ostatnich dostępnych.

Ja bym skupiał się na dobrych miejscach a nie VIP, chyba że jakieś inne perki dali na których Ci zależy.
@Line-Storm: Chyba VIP dlatego, że to jest ponoć ostatnia trasa koncertowa Watersa a jeszcze nigdy nie byłem na tego typu show, nie mówiąc już o samym Watersie. Kolekcjonerskie gadżety i inne pierdoły. Fajnie pójść choć raz jak król na dobry koncert.
@Schlangmannkopf: nie było mnie na tym w Pradze, miałem tylko relacje od osoby która na nim była i była bardzo zadowolona. Spektakl pełną parą.

Odnośnie palenia myślę, że ochrona nawet nie zauważy, bardziej bym się innymi ludźmi interesował jak zareagują :P sam bym pewnie zwrócił uwagę
@uabit: Jestem pewny, że się nie dogadamy, bo jakbyśmy się teraz dogadali, to pół roku temu bym siedział na krzesełku a Ty nie musiał pytać o zdjęcia siostry. ¯\_(ツ)_/¯