Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy to mozliwe ze #!$%@? mnie kleszcz nie zakleszczajac się? Jeździłem na rowerze w lesie, nagle poczułem że coś mnie bardziej swędzi niż ugryzienia komarów, stanąłem patrzę a tam gnój chodzi po mnie, #!$%@? go i #!$%@? z lasu. Tyle się naczytałem o boleriozie że teraz sram po gaciach. Co robić? Obserwować to miejsce i ewentualnie iść do lekarza gdyby coś się działo?
#kleszcze #bolerioza #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 9
Zdrapales czy ściągnąłes? Jak stawił opór mógł się zacząć wbijać. Mógł też stwierdzić że tam gdzie chciał się wbić.ma za twardo i poszedł dalej. A ile w życiu kleszczy po tobie chodziło i nawet ich nie widziałeś? ;) Nawet mogłeś niektóre zdrapać i ich nie widzieć, tak to jest z tym syfem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ondraszek: nie zdrapalem ani nie ściągnąłem, bardziej na zasadzie jak by coś po mnie chodziło i to próbowałem strzepnac. Myślałem że to komar, odganiam ręką patrzę a #!$%@? mi po palcu chodzi
@EvilMorty takich to ja mam na pęczki, pracuje w terenie, spodnie moro ale co kilka minut kontroluje sytuację po wyjściu z wyższej trawy bądź krzaków. Czasem psikne się mugga z Decathlonu ale powiem szczerze że jakoś nie zauważyłem spadku ich przyczepiania się do spodni. 3 lata ściągam je z siebie i ani jeden mi się nie wbił, chyba że właśnie przez przypadek go zdrapalem.