Wpis z mikrobloga

Motoryzacyjne mirki, potrzebuje pomocy. Mam skode Felicje 1.3MPI z gazem jakaś stara instalacja przełączana ręcznie. Mam z nią taki problem, że na zimnym silniku ale też chyba nie zawsze, nie ma mocy, przerywa, szarpie, jednak po przełączeniu na gaz problem od razu ustaje? Co może być przyczyną? Pompa paliwowa była niedawno wymieniana.

Dodam jeszcze że mam jakieś dziwnie problemy z prądem, coś mi chyba kradnie bo jak postoi 2-3 dni to nie odpali musze podładować, dodatkowo jak ją odpalę i włącze wszystko elektryczne (światła, nadmuch, grzenie szyby) to silnik zaczyna się dławić, nie sprawdzałem jescze czy takie problemy ma na ciepłym i na gazie ale wydaje mi się ze nie albo nie bardzo zauważalne.
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #felicia #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
@arkus98: Wyjeb od razu ten alternator magnetona ( ͡° ͜ʖ ͡°) To #!$%@? w ogóle nie ładuje i żre prąd na postoju. Poszukaj Boscha 058 903 016, pełno tego na allegro za 50zł pasuje p&p, trzeba tylko złączki na kablu przerobić i inne śruby dać.
  • Odpowiedz
@arkus98: Aha i jeszcze jedno. Pompę jaką dałeś? Bo teraz tylko Vikę idzie dostać od ręki tanio, a to szajs. Lepiej zaryzykować używkę oryginał jak to. No chyba że dałeś 300zł za porządny zamiennik, ale wątpie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz