Wpis z mikrobloga

@neski: Ja już nie, ale wyeksportowaną jakoś w 2015 roku listę znajomych trzymam do dzisiaj. Nie wiem po co. :D Numer mi przepadł, niestety, bo przypomnienie hasła na gg to jakiś horror.:D
  • Odpowiedz
@przyczajonymirun: ostatnio pisałem do nich email - przypomnienie hasła trwało prawie 2 tygodnie
gdzie odzyskałem hasło w inny sposób .. a teraz jak do końca miesiąca nie potwierdzisz nowych warunków to usuwają chyba numer? tak że będzie wesoło
  • Odpowiedz
@neski: Ja używam cały czas. Jestem troszkę starszej daty ale sporo znajomych zostało przy gg, oczywiście fb/whatsapp też używają. Mamy paczkę z 30 osób które siedzą na gg i sobie razem utrzymujemy kontakt. Mam prawie 400 kontaktów na liście. 70% myślę, że nieaktywna już na zawsze, 20% aktywne non stop, 10% sporadycznie.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: też właśnie na profil wrzuciłem bo stwierdziłem, że i tak niewiel osób posiada
@Vadzior to faktycznie, że jest ta grupa. U mnie raczej wszyscy dawno "martwi" i po zostawały opisy, konta zapomniane ..
@noszem właśnie tego teraz brakuje, odpowiedniej rozmowy. Wszystko szybko szybko ..
  • Odpowiedz