Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki bo się #!$%@?..

Jadę dziś do pracy na 6, ważne projekty do zrobienia to zamawiam sobie kierowcę z taxify. Ustawiony Dw. Centralny w #warszawa przyjeżdża Yuri i jedziemy. #!$%@? jedzie bez nawigacji, myślę ok. Skręca w złą stronę na alejach, myślę że zaraz wykreci. Ale #!$%@? pojechał na Janki. Mówię mu że coś mu się pomyliło, a ten nic, grobowa cisza. Zaczynam do niego trochę po rusku to coś zakumal, wpisałem mu centrum i jedziemy.. przed centralnym gdzieś odbił i jedzie w kierunku Mokotowa..(°° nie wytrzymałem i wysiadłem. Spóźniłem się do pracy 30 minut i mam trochę przesrane bo ważny klient czeka. Co mogę zrobić poza #!$%@? ich na infolinii? #taxify #uber
  • 16
Mialem podobna sytuacje do twojej, dalem 3 na 5 gwiazdek po skończonym kursie. Napisali do mnie z taxify na maila dlaczego tylko 3, wiec wyjasnilem. Dostałem jako zadoscuczynienie rabat 10zl na nastepny przejazd. Pewnosci ze nie trafisz na nastepnego Juriego nie ma, ale chociaz wewnetrzna cebula sie zgadza
@DobryZiomek Ale tam też trafia się na Ukraine tylko powiedzmy w nowym focusie A nie starej fabii. Największy minus waszego biznesu to pewność, punktualność i jakość, czyli coś najważniejszego w tym biznesie