Wpis z mikrobloga

Widzę, że cały czas wylewa się szit na temat Mario Tennis Aces, głównie z powodu braku kustomizacji (np stadiony, paletki itp) i braku możliwości wyboru długości meczu. Kurde no szkoda, chociaż myśle, że tą drugą rzecz można łatwo zmienić (chyba xd).
Tak czy siak dalej wstrzymuje się z zakupem, Reddit cały czas pomrukuje, że Mario Tennis nie było aż tak dobrym zakupem, tu nowy wątek: https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/8tzdep/mario_tennis_aces_and_the_failure_of_games/

A wy jak się bawicie z tenisowym marianem? Jest spoko na dłuższą metę?

#nintendoswitch #nintendo
  • 7
@Reepo pierwsze wrażenia w miarę pozytywnie ale nie wiem jak długo mi zajmie żeby mi się znudziła. Narzekanie na brak prostego przycisku retry po przegranej w adventure jak najbardziej uzasadnione. Tak samo na start wszystkie postacie odblokowane, już bardziej bym tu widział jakieś kreatywne pojedynki z postaciami żeby je odblokować niż obecny adventure.
Jak jesteś nastawiony na single player to gra na pewno nie warta swojej ceny. Multi jest ok ale wciąż
@Reepo: Ja mam delikatnie mieszane uczucia, ale nadal jestem raczej zadowolony z zakupu ;)

Tryb single jest fajny, tylko poziom trudności nie rośnie równomiernie. Kilka pierwszy poziomów jest mega prosty a potem nagle natrafiamy na taki, w którym totalnie nie wiadomo, o co chodzi i trzeba się domyślać, co autor miał na myśli. Po kilku nieudanych próbach sprawdziłem przejście na yt. Jak już wiedziałem o co chodzi, to zajęło mi kilka