Wpis z mikrobloga

@piotre94: Top kek. Pseudointeligent Gadowski udający reportera, to nie mogło skończyć się inaczej xD Facet z grupy poszkodowanych przez SKOKi streszcza wszystko i rzuca konkretami po czym odzywa się Bielewicz i od razu że to PO i PSL zniszczyły biedne SKOKi i jak to można w ogóle łączyć xD To nawet nie jest dziennikarstwo a zwyczajna partyjno-propagandowa ustawka.
Tfu! Tam wyżej chodziło mi o Bielewicza! Poprawiłem.
@piotre94: Jezhu wstyd mi że to w ogóle słucham. Bielewicz jakie ego i zero konkretów xD "Znam się bo pracowałem dla firmy AMERYKAŃSKIEJ doradzającej SEC w sprawach Enronu" xD Zero konkretów oczywiście. Pracujac w tym światku i tego typu instytucjach zawsze jest się na orbicie takich projektów. Szkoda tylko że on nie ma żadnej udokumentowanej i konkretnej rzeczy w swoim życiorysie.

Brnę przez
@piotre94: Wielki szacunek dla Karlińskiego, utrzymał nerwy i jakoś się przebił ze swoimi obserwacjami i nie dał się temu prostackiemu przerywaniu przez Bielewicza który nie podał ANI JEDNEGO konkretu. Z miejsca od razu że PO, że WSI, że nie ma związku i że to on (xD) jakieś partyjne scenariusze szerzy.