Wpis z mikrobloga

@Primusek: musi ale nie musi. Ja miałem taki okres w życiu, że niemal każdy mijany patrol mnie spisywał. W końcu zacząłem każdorazowo się pytać jaki jest tego powód, czy ja na bandytę wyglądam czy ki hui bo już zaczęło mnie to mocno denerwować. Odpowiedzi były najróżniejsze, od "rutynowej kontroli" przez "ktoś ukradł w okolicy telefon", po "nieee, bardzo wporządku Pan wygląda" i śmieszki. Wielkie miałem wtf z tego powodu. No a
@Andi128: odpada, zawsze to było w najróżniejszych miejscach na mieście, w okolicy miejsca zamieszkania niemal nigdy. Zawsze przypadkowo spotkany patrol..¯\_(ツ)_/¯ A z dragami nigdy nic wspólnego nie miałem bo się tym gunwem brzydzę mocno.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miloMilowy: teoretycznie powinni spisac protokol przeszukania ale fikac tez nie ma co bo Ci cos zawsze moga podrzucic i sie nie wykpisz w sadzie bo bedzie dwoch policjantow przeciwko iednemu cywilowi
@MangoZjem: Otóż to, niestety tak to trochę wygląda. Dlatego starałem się nigdy nie protestować, zwłaszcza, że nie miałem nic do ukrycia, ale z czasem już byłem bardzo tym tematem poirytowany..¯\(ツ)_/¯ No nic. Było, minęło, pomimo, że nie wydaję mi się by cokolwiek w moim wyglądzie się zmieniło od tamtego czasu..¯\(ツ)_/¯