Wpis z mikrobloga

Pytanko odnośnie wymiany dużej ilości waluty w za jednym razem.
Jak to zrobić żeby zrobić dobrze?
Aktualnie 35k GBP na koncie w UK, planuję jakoś przewalutować to na konto do PL.
Myślałem na początku o twardej gotówce ale jak zobaczyłem na kurs to nie sądzę, że gdziekolwiek w kantorze mieli by 172k PLN przy sobie, poza tym nosić się z takim pieniądzem też się cykam. Ktoś ma jakieś pomysły ewentualnie robił już coś podobnego?
#waluty #pieniadze #kantor #banki #bankowosc
  • 14
  • Odpowiedz
@SzatanSzarlatan: Zadzwoń albo wybierz sie do kantora j zamów gotówkę zawsze maja ;) ale lepiej w banku wybierać bo w bankach jest taki specjalny pokoik do liczenia kasy bo 172k to juz taka torba sportowa stówek sie robi.
Najlepiej to przelać na polskie konto walutowe polecam w Alior banku (bo mają dobrą cenę na kantorze)i można przez internet wymienić i wypłacać juz w naszych polskich szeklach.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: spróbuj z mniejsza sumą i będziesz wiedział. Coś kojarzę ze cinkciarz tez dopuszcza negocjacje. Jest jeszcze trejdoo którego zasady nie do końca rozumiem. Ale korzystałem z obu (na mniejsze sumy) i polecam.
  • Odpowiedz
@motaboy właśnie się zastanawiałem nad cinkciarzem ale nie za bardzo ogarniałem ich systemu, najwyraźniej muszę do nich zadzwonić.

@HaloHet myślałem nad bankiem ale z tego co widzę banki mają zdrowe przeliczniki walut, aktualnie w Barclays UK przy ich przeliczniku GBP-PLN jest w stosunku 1:4,49 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a za tyle to mi się nie uśmiecha...

Swoją drogą jeszcze jestem bez założonego konta w PL, trzeba się będzie
  • Odpowiedz
@FalseIdeas: jestem kobietką- mam mała torbę na siłownie, taka na buty i butelkę wody.
Faceci maja kieszenie a jak włożysz plik stówek w babskie jeansy to widać ze coś siedzi w kieszeni.
Ja tam hajsy nosze w torebce przez ramie na Łańcuszku.
  • Odpowiedz
@SzatanSzarlatan polecamy się! Przy takich kwotach możesz negocjować kurs, przelew jest za free i zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Odezwij się do nas na Fb albo zadzwoń do Biura Obsługi, na pewno pomożemy
  • Odpowiedz