Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie zastanawia?...co taki szafa ma w glowie, być tak grubym i nic z tym nie robić?! Ja tam chudziaszek nie jestem, ale nawet nie ćwicząc, omijam takie bierdonkowo/lidlowe śmieci a z tyłu głowy mam zawsze ,,kurła świnio rusz dupę" a on widać nic z tych rzeczy...niby z dystansem, ale szczerze jak ja bym cierpiał na taki niedobór szczupłości jak on to chyba do ludzi bym nie wychodził...tylko niech nie wskakuje na wagę bo wyświetli się jego numer telefonu i będzie afera( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 6
@Bomboniusz1986: ja nie wiem jak on w lato może chodzić, ja po szkole miałem od razu kilka kg nadwagi i jak było lato i musiałem wyjść z chaty to przejście 50 m i już byłem spocony, ciężko się czułem i postanowiłem w cholerę się pozbyć zbędnych kg, człowiekowi od razu lepiej, jakoś więcej siły i chęci do życia, nie rozumiem go totalnie, że mu dobrze ze swoją wagą
Ja przy 104 kiedyś tam pare lat temu miałem mega dola. Dietetyk i w pół roku zszedłem na 89 i trzymam plus minus 2kg. Jem całkiem normalnie czyli bez syfu.
@astri: to jest nygus śmierdzący, zwyczajnie. Te spacerki są tylko wymówka do tego żeby #!$%@? coś gownianego bez wyrzutów sumienia. A ten Atlas się kurzy. Na nim i tak sadła by nie zgubił. Osobiście współczuje patrzyć w dół i nie widzieć własnego fjuta. Ogólnie przecież przychodzi taki moment ze patrzysz w lustro albo #!$%@? siedzisz i sadło wylewa Ci się za gumkę od spodni i mówisz sobie dość, coś trzeba zrobić.