Wpis z mikrobloga

Dylemacik mam. Moje źródło padło, ale mam drugie.
Poznałem ostatnio takiego cholernie nażartego sebe, co lata o świcie po mieście z kosą, chciał mnie nawet tabletą poczęstować. Jakiś patus co siedział i jest jakiś jebnięty chyba, ale wymieniłem się numerami.
Jestem teraz trochę nagrzany kodą, ale jest słabo i potrzebuję czegoś innego. Nie wiem czy do niego dzwonić, jeszcze mu #!$%@?, trochę się cykam teraz xD


#narkotykizawszespoko
  • 13
@oremioo też miałem takie wrazenie na początku xD zawsze brakowalo czegos przy 150mg, 195 walnales I slabo to nwm moze 300 mg czyli 20 tabsow nastepnym razem, kiedys dorzucilem po 1/2 h od wziecia chyba 150 mg kody 300 I poczulem ze dziala, a kiedys po ponad 300 mg dorzucilem 150 I nic a nic nie zadzialalo, więc to moze loteria ale I tak najlepiej naraz wziac docelowa ilosc
miałem tak samo jak wy i postanowiłem, że wrzuce właśnie dwie paki przy zero tolerce. #!$%@?ło mnie kosmicznie, aż chwilami ciężko było z oddychaniem. także uważajcie, ale mimo to uważam, że lepiej troche za mocno niż #!$%@?ć się, że za słabo.
@promajl ja przy 540 kody I 150 mg dxm mialem takie wrażenie ze sie jakos dziwnie ciezko oddycha, momentami zasypialem I sie budzilem, ale te problemy z oddychaniem zwaliłem na jakies schizy po dxm jakby I mialem stresujacy dzien, no I się nie przejmowalem chociaz fakt czulem ze oddech mocno jak do tej pory zwolnił