Wpis z mikrobloga

#ps4 #pcmasterrace Wczoraj kupiłem PS4. Dzisiaj jest drugi dzień mojejgo bycia konsolowcem po latach bycia pcmasterrace.

1. Ja p------e kupiłem grę i zamiast móc grać muszę ściągać jakieś j----e 20 GB aktualizacji XD
2.Płatny multiplayer? XDDD Ja j---e co to jest. Może jeszcze brak serwerów dedykowanych?
3.Jak to PS4 z--------a. Nic nie słyszę tylko to pierdzące g---o.
4. Brak wejścia na AUX XD

To mój drugi dzień i już powoli mam dosyć. Jak Wy możecie tak żyć.
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siezyje: Napisałem bo wiedziałem że ludzie złapią haczyk. Szanuję i konsolowców i pececiarzy bo tak naprawdę każdy z nas jest graczem i tracenie możliwości zagrania w exy z Xboxa albo Psa w imię jakiejś durnej filozofii jest po prostu głupie.Każdy sposób grania ma swoje plusy i minusy i to od osobistych preferencji będzie zależało na czym głównie gramy i co jest dla nas najlepsze.
  • Odpowiedz
Co do 5 letniego komuptera. Sam kupiłem nowy komputer w 2013 roku, co prawda wymieniłem GPU w 2015 na gtx 970 i powiem szczerze, że wciąż nie martwie się o wymagania. Praktycznie wszystkie nowe gry chodzą mi w ~50-60 fpsach na ustawieniach conajmniej wysokich. Także no jest zastój xD nie to co 20 lat temu co komputer po roku był przestarzały.
  • Odpowiedz
@Devasto27 ale p---------e. Zakładam że zatrzymujesz się jak w muzeum i oglądasz czy liście szeleszczą. Dlaczego mam konsole:
Bo mogę grać w gry z drugiej ręki.
Multiplayer tylko w Fifie
Płacąc masz co miesiąc 2-3 gry
Komputera w salonie nie trzymam
Do konsoli wystarczy telewizor
  • Odpowiedz
@Asterling: Odpal sobie Uncharted 4/LL albo Horizon i jak nic nie uslyszysz to polecam wizyte u laryngologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpalalem je na konsoli nowce sztuce wiec o zakurzeniu nie moze byc mowy i momentami czekalem az te wiatraki wyfruna z obudowy, ps4 pro 7116b
  • Odpowiedz