Wpis z mikrobloga

#ps4 #pcmasterrace Wczoraj kupiłem PS4. Dzisiaj jest drugi dzień mojejgo bycia konsolowcem po latach bycia pcmasterrace.

1. Ja p------e kupiłem grę i zamiast móc grać muszę ściągać jakieś j----e 20 GB aktualizacji XD
2.Płatny multiplayer? XDDD Ja j---e co to jest. Może jeszcze brak serwerów dedykowanych?
3.Jak to PS4 z--------a. Nic nie słyszę tylko to pierdzące g---o.
4. Brak wejścia na AUX XD

To mój drugi dzień i już powoli mam dosyć. Jak Wy możecie tak żyć.
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrze złożony PC w cenie ps4 wytrzyma kolejnych 5 lat grania


@VeleiN: a ostatnie 2 lata grania to granie na low i zastanawianie się czy mi pójdzie? Poza tym za jaką kwotę ten PC?

Konsole strasznie ograniczają twórców przez swoje ułomne sterowanie


Ograniczają w jaki sposób?
  • Odpowiedz
@VeleiN: jeszcze bijatyki.

Mi się fajnie gra w FPSy, TPP, ale zaraz ktoś powie hurr durr w strzelanki na padzie. Owszem nie jest tak precyzyjnie jak na myszce, ale mi się akurat gra przyjemnie - nie mój problem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Devasto27: 1. Aktualizacje obowiązkowe nie są, a na PC… jest ich nawet więcej. taki ARK swego czasu co tydzień mielił 20 giga.
2. Płatne multi to rak fakt. Ale dostajesz w pakiecie gry co miesiąc. Z resztą, mając ~20 gier na PS4 w żadnej z muti nawet mi się nie chciało skorzystać, chyba że lokalnego.
3. Tu się zgodzę, fat jest głośny. Ale się czyta co się kupuje, my po
  • Odpowiedz
@Devasto27 Czyli chcesz powiedzieć że wydałeś kasę na sprzęt o którym nawet nic nie poczytałes i takie rzeczy jak płatny multiplayer są dla Ciebie niespodzianka? Chciałeś zabłysnąć a sam się zaorales
  • Odpowiedz
@Devasto27: Akurat 3 punkt to kompletna bzdura bo sam mam ps4 pro i jedyne jakie dźwięki wydaje to płyta podczas ładowania ale dźwięku napędu nie da się uniknąć, a co do aktualizacji to możesz przecież ich nie ściągać i grać bez.
  • Odpowiedz
@pzqmoxwn: zalezy do gry to 1.0 wystarczy ale gdy zachciales sobie multi po 2 tygodniach odswiezyc bo gre/zawartosc usuneles ;). Wszystko zalezy czy dobry internet oraz jakie gry nas interesuja. Ja na swoim 1mb/s transferu pobralem wiele gierek w nocy/bedac pracy
  • Odpowiedz
@Devasto27: Ja już tak wsiąkłem w wygodę komputera, że ps4 którą kupiłem rok temu... odpaliłem 5 razy i sprzedałem. Nawet nie jaram się ex'ami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz