Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, w czwartek ocenialiśmy "Przyjaciół" (1994-2004). 84,50% przepytanych mirków widziało ten serial. Średnia ocena z ankiety wynosi 7,17. To mniej niż na filmwebie (8,2) i na IMDB (8,9).

Dzisiaj będziemy oceniać serial "Chłopaki z baraków" (2001-2007, 2014-2018). Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w piątek - zajmiemy się wtedy serialem "Dr House" (2004-2012).

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale #chlopakizbarakow #trailerparkboys
AurenaZPolski - Witam ponownie, w czwartek ocenialiśmy "Przyjaciół" (1994-2004). 84,5...

źródło: comment_DEoMwr9Zy0MXhIJ75nOLWfSH9sS4hUR6.jpg

Pobierz

na ile oceniasz?

  • 1 10.6% (453)
  • 2 1.5% (64)
  • 3 1.0% (45)
  • 4 0.8% (33)
  • 5 1.3% (55)
  • 6 1.6% (68)
  • 7 3.2% (136)
  • 8 6.2% (266)
  • 9 9.2% (393)
  • 10 64.7% (2779)

Oddanych głosów: 4292

  • 80
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Wspaniały to był serial, nie zapomnę go nigdy.

ps. oglądajcie też dodatkową serię, Chłopaki opuszczają baraki. Czasami trochę schematyczna, ale ogólnie całkiem fajnie im to wyszło, równie przyjemnie się ogląda co sam serial.
  • Odpowiedz
Obejrzalem wszystkie odcinki i usmiechnalem sie raptem kilka razy. Not my kind of thing. 1/10


@SH91: obejrzałeś 12 sezonów czyli ponad 100 odcinków tylko po to żeby stwierdzić że ten serial to 1/10? XD Zazdroszczę ilosci wolnego czasu
  • Odpowiedz
@pro666full: Nom :) pracuje zdalnie, wiec na wolne nie narzekam. No i jestem wytrwaly. Poza tym sa takie seriale co rozkrecaja sie po jakims czasie itd. A tu nie pyklo cos.

No i zeby cos krytykowac to musze wiedziec za co, a nie opierac sie na opinii innych ;)
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: na trzeźwo nie polecam oglądać, ale jak swojego czasu dużo piłem, to zawsze na początku oglądałem jakiś "normalny" serial, a jak już mi było wszystko jedno to wrzucałem Chłopaków z Baraków i w tym stanie był idealny. Oczywiście tylko z najlepszym lektorem ever. Ale humor tak naprawdę trafi do wąskiego grona.
W ogóle byłem zdziwiony, bo wszyscy moi kumple z osiedla, gdzie mieli kablówkę, znali to już dużo wcześniej
  • Odpowiedz