Wpis z mikrobloga

@CzarnkowskiePiwo: Dla mnie to nie przypadek, że przychodzą na zgrupowanie tygodniowe w październiku i #!$%@?. A potem przychodzi maj, miesiac przygotowań pod okiem polskich trenerów i potem #!$%@? nie chce sie im biegać i taki Rybus na wachadle nie biegnie za Cuadrado.
  • Odpowiedz
@brtk122: Pazdan grajacy, dobre sobie. Ten gosciu nie nadaje sie do niczego wiecej ponad ekstraklase. Wslizgi wykopywanie pilek do przodu albo do tylu i zero rozegrania. On w ogole nie mysli na boisku tylko na pale #!$%@?
  • Odpowiedz
@fillipka:

Pazdan grajacy, dobre sobie. Ten gosciu nie nadaje sie do niczego wiecej ponad ekstraklase. Wslizgi wykopywanie pilek do przodu albo do tylu i zero rozegrania. On w ogole nie mysli na boisku tylko na pale #!$%@?

Bo gra na obronie?????
  • Odpowiedz
  • 3
@Pitaq @GajuPrzegryw widać że macie zerowe pojęcie o piłce. Tak, w 2018 roku obrońcy to nie tylko przecinaki bezmyślnie wykopujace piłkę przed siebie, ale też ludzie którzy jako pierwsi wyprowadzają ja spod własnego pola karnego. Jak zawodnik nie myśli i kopie byle dalej od bramki to jest zwykłym obciążeniem dla drużyny, bo po walce i odzyskaniu piłki drużyna i tak ja traci bez sensu.
  • Odpowiedz
Pazdan grajacy, dobre sobie. Ten gosciu nie nadaje sie do niczego wiecej ponad ekstraklase. Wslizgi wykopywanie pilek do przodu albo do tylu i zero rozegrania. On w ogole nie mysli na boisku tylko na pale #!$%@?


@fillipka: Ale on jest przecinakiem i zagrał na miarę swoich Ekstraklasowych możliwości. Od kreowania gry to mieliśmy tych z Bayernu, Napoli, Dortmundu itp., a ci nie pokazali nic, nawet gołej dupy.
  • Odpowiedz
co za gosc, jest rok 2018. Nie wiem jaka Ty pilke ogladasz, ale stoper musi umiec rozgrywac z glowa.


@fillipka: A skąd go go #!$%@? weźmiesz? xD #!$%@?, zrób jakiś transfer do naszej kadry, jak ty taki nowoczesny znawca to kogoś znajdziesz. xD
  • Odpowiedz