Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem dziewczynę, znamy się ponad 3 miesiące, ogólnie zachowujemy się jakbyśmy byli razem, ale...no własnie, wszystko wychodzi z mojej strony. Jak ja nie złapie za rękę to idziemy bez tego, jak ja jej nie przytulę, to cały dzień się widzimy bez tego, pocałunki? Nie ma, probówałem, ale było czuć że nie chce. W końcu poruszyłem temat i mówi, że to przez to ze nigdy nie miała chłopaka, nigdy tego nie robiła itd. Zrozumiałem, porozmawialiśmy, dałem jej dużo czasu, by się oswoiła, lecz nadal nic się nie zmieniło. Kolejny raz poruszyłem temat, znowu dostałem odpowiedź że ona nie umie się przełamać, że chciałaby ale nie umie.
Ktoś mnie robi w wała, czy o co tu chodzi? Ogólne zaangażowanie z jej strony czuć, przyjazdy, płaci za siebie gdy ja tego nie zrobie, pytała czy oddać kase jak zapłacilem. Wyjaśni mi ktoś w czym może być rzecz, o czym mi nie chce powiedzieć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
SamotnaEkolożka: dlaczego #!$%@? nie umiecie zrozumiec tego, ze moze jest tak jak powiedziala? ostatnio jeden wrzuca wyznanie, ze laska mu mowi, ze za szybko na seks a on pyta o co jej chodzi? nie wiem #!$%@? moze o to co mowi?
nie miala nigdy faceta i sie wstydzi. wiem, ze dla wielkich samcow alfa, super ruchaczy to nie do pomyslenia ale tak, naprawde sa ludzie, dla ktorych zlapanie kogos za reke
AzjatyckiNomad: @GUGI ja kiedy mialam faceta po dlugiej przerwie (3 lata w trakcie ktorych 2 randki) to mimo ze bylismy w zwiazku to balam sie sama do niego napisac. Chcialam sie spotykac, chcialam go zobaczyc ale propozycja spotkania to zawsze bylo dla mnie za duzo, bo co on pomysli, co ja mam robic, czy tak wypada. Wiem ze to brzmi beznadziejnie, sama tak sie czuje jak to pisze. On probowal ze