Wpis z mikrobloga

Mirki, niedługo zmieniam miejsce zamieszkania i najprawdopodobniej w nowym mieszkaniu będę skazany tylko na internet mobilny. Nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem kogo wybrać. Jestem gotów płacić do 80 zł na miesiąc, a wykorzystuję do 200 Gb. W nowym mieszkaniu jest LTE każdej sieci w rozsądnych prędkościach. Jaka jest obecnie najlepsza oferta w tych pieniądzach? Najlepiej, żeby było bez limitów, a nie po 100 Gb lejek.

#prepaid #play #orange #plus #tmobile #virginmobile #redbullmobile #mobilevikings #lte #internetmobilny #gsm #internet
  • 24
@CampLima: Ja pracuje zdalnie, cały czas słucham Spotify, oglądam Netflixa i jestem raczej zadowolony z Red Bull mobile. Korzystam z tego od ponad 3 lat. Warto mieć dobry router - polecam B618s-22D. Wcześniej korzystałem z routera gorzej klasy, to przy bardziej obciążonym BTSie były problemy, w małym mieście było super.
@CampLima: bo oni nigdy tego nie reklamowali, jest to taka ukryta oferta o której nawet pracownik Play ci nie powie bo nie wie xD
Co miesiąc ładuj sobie telefon za np 30 zł lub 50 co trzy miesiące. Za internet nic nie płacisz tylko warunek jest taki że gdy wpisujesz kod musisz mieć aktywną kartę z co najmniej 30zl na niej (nie zabiera ci jej po przy musi być) i dostajesz
Witaj @CampLima: Zachęcam do przetestowania naszej oferty. Wybierając opcję testuj, możesz przez 60 dni sprawdzić działanie usługi w swoim regionie za jedyne 9 zł. Jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań, możesz zwrócić sprzęt i zrezygnować z umowy bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz na adres: specjalista_plus@plus.pl :)
@CampLima: Polecam Play. Używam długi czas i jestem zadowolony, mam również Plusa w domu który ciągle się pierd**i, jakieś pady ma średnio co godzina, łapie zwiechy pingi itd. Niby 4g LTE a takiego wuja, Play spełnia swoje zadanie jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)