Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
raz na jakiś czas lubię ułożyć sobie większość moich rzeczy i na nie popatrzeć z góry żeby uświadomić sobie jak bardzo mnie #!$%@?ło
nie miałam banana więc kot dla skali

nie pytajcie czemu mam 4 glisskury albo 5 dezodorantów
sama chciałabym to wiedzieć
#pokazkosmetyczke chociaż nie wiem czy pasuje XD #pokazlozko #pokazwszystko #niewiemjaktootagowac #kosmetyki chyba jeszcze #rozowemirko
gfgfgfa - raz na jakiś czas lubię ułożyć sobie większość moich rzeczy i na nie popatr...

źródło: comment_N9VHxYpCDCbFdXFeXQB8cXwEmM2Mf7aw.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
O kurna jak duzo. Dajesz radę zuzyc wszystko? Nie masz problemow z alergiami, cerą od takiej ilosci?
U mnie panuje minimalizm mocno dlatego jestem ciekawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nocnazjawa:
henna jak henna - ja kocham każdą za to co mi robią z włosami, więc moją opinią bym się nie sugerowała xD

wczoraj akurat ją robiłam, ale mieszałam z czerwoną i innymi dodatkami, samej jeszcze nie próbowałam więc ciężko mi stwierdzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwustokrotka: alergii nie miewam, a co do zużywania to gdy coś za bardzo mi nie podchodzi to rozdawanie/wymiana z koleżankami (jutro true match jednej muszę podrzucić)/podsuwanie mamie, bo ona nie wybrzydza XD
ale są też i tak #!$%@? rzeczy jak np. krem z herbal care (nie wiem gdzie na zdjęciu xD) których nawet wrogowi bym nie poleciła po tym co mi zrobił na twarzy

ogólnie lubię wszystko przetestować na sobie, inni
  • Odpowiedz
@gfgfgfa no u mnie to minimalizm z przymusu bo slaba cera na calym ciele xD polecisz jakąś dobrą odżywkę albo maskę do włosów? zrobily mi sie kompletnie jak siano ostatnio :/
  • Odpowiedz