Wpis z mikrobloga

@tajny_agent_strazy_pozarnej: ale on go pewnie nawet nie widział na oczy tylko #!$%@? głupoty. Ktoś kogo stać na taką brykę nie kupuje jej żeby potem wyżalić się na wykopie, że nie ma emocji w jeździe. No jak #!$%@? maja być emocje w 2 tonowej limuzynie XD proszę ja was. Następny co przekopiował auto z neta i #!$%@? że jego. Takiego auta nie kupuje się od tak i jeżeli nastawiał się na sportowy
@ponik_kolny: Ten silnik z F01/02 miał straszną turbodziurę i przez to kiepsko nim się jeździło ale poza tym komfort jazdy był na najwyższym poziomie. Wyciszenie było takie że czułem się praktycznie odizolowany od zewnętrznego świata, tak jakby go w ogóle tam nie było. Po mieście wolę 3kę albo 4kę (a najlepiej to M2) ale w trasę na autostradzie nie jechałem lepszym autem niż 7mka, jedyne auto które się zbliżyło to Lincoln
@Aalchemik: jeżeli chodzi o komfort, to mietek wymiata, ale z kolei jest takim pontonem, że do dynamicznej jazdy się nie nadaje. Seria siedem ma to do siebie, ze i wygodnie dowiezie na miejsce, i nie strach w zakręty wchodzić.