Wpis z mikrobloga

@skinnydog: z frxow zostal tylko shell i cuff, liner pojdzie do wymiany, szyne z ultronow zostawiam bo jakosciowo o niebo lepsza od stockowej, nie wiem czy to ja miałem pecha ale strasznie nierówno nawiercone otwory + dwuczęściowe śruby to jakas masakra tam byla, w sumie bardzo dobrze się na tym jeździ i nieszkoda przeszlifowac po asfalcie xD
z frxow zostal tylko shell i cuff


No to masz dokładnie jak FR1.

liner pojdzie do wymiany


Oni robią chyba dwa do tych skorup jak na zdjęciu. Stary i nowy (zdjęcie, widać nowy to grubas). Nowy sporo kasy, stary nie wiem czy w handlu. Chwalą stary, ja się nie wypowiem bo mam nowy ale nie jeździłem ale stary jest bardzo dobry. Bez zastrzerzeń.

szyne z ultronow zostawiam bo jakosciowo o niebo lepsza
Pobierz s.....g - > z frxow zostal tylko shell i cuff

No to masz dokładnie jak FR1.

 lin...
źródło: comment_kyjwmYMPBCAtbNmMnM20KGRzxmcEb5Ml.jpg
to jest szyna z frx, przednia i tylna sruba dwuczęściowe bo można je podniesc i zrobic z tego rockera można


@ja_tylko_na_moment: FR1 2015 ale kupiłem w tym roku, szyna nieśmigana, koła nie dotknęłe asfaltu. Ośki typowe wyczynowe.Masz na porównanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. Ja się nie chwalę, nie mam czym a zapodaję takie teksty byście może przemyśleli kupić rolki ligę wyżej. Skończą się pytania o uwieranie,
Pobierz s.....g - > to jest szyna z frx, przednia i tylna sruba dwuczęściowe bo można je podn...
źródło: comment_mPWCnfZIEKnRKX2b9FYpCRfP6y1PSrRq.jpg