Wpis z mikrobloga

Hej Mirki/Mirabelki,
Czy znacie może kogoś, kto potrafiłby wykonać projekt graficzny (nie wiem jak wyglądają cenniki za coś takiego, ale nie wydaje mi się, by szło to w tysiące - szczególnie z moimi wymaganiami).
Chodzi mi o projekt pod tatuaż. Jeszcze do końca nie wiem jak miałoby to wyglądać, ale być może coś w klimacie steampunk, albo biomechanical.
Wiem, że artyści robią to w cenie dziary, ale wolałbym mieć pełen projekt już gotowy wcześniej. Ewentualnie na spokojnie nanosić poprawki na dni przed wykonaniem, nie na minuty.
Być może jakiś grafik/rysownik/artysta dobrze czujący się w powyższych klimatach też mirkuje.
Byłbym wdzięczny za odzwew.
#tatuaze #grafika #artysci #projektowanie #rysujzwykopem #steampunk
  • 12
@Sawo: z jednej strony dobrze kombinujesz, ale z drugiej trochę bez sensu. Decydując się na dobrego tatuażystę masz pewność, że wspólnie stworzycie fajny projekt, który zostanie przez niego dobrze wykonany. Przynosząc do studia gotowy projekt niekoniecznie trafisz w preferencje artysty, który będzie go wykonywał, ludzie mają różne kreski i style, i ciężko w ten sposób trafić idealnie. Także zastanów się serio czy nie mądrzej by było przygotować go jednak z tatuażystą
@Melodramatyka: Jak najbardziej coś w tym jest. Ale problem jest taki, że jeśli artysta jest dobry, to jest zawalony terminami. I prawie wszyscy dają Ci gotowy projekt w dniu tatuowania. A jeśli ja uznam, że mi się nie podoba, to albo siedzimy i zmieniamy (co kiedyś zajęło mi 2h w dniu tatuowania). Albo tracę termin i jestem powiedzmy 3-4 miesiące w plecy). Wolę mieć projekt wcześniej ogarnięty. A nie z każdym
@Sawo Adam Dawidowicz, nie ma go już na Mirko @adawidowicz ale uderz na fejsbuniu albo Insta. Jak się blachy będą zgadzać to steam/mechanical/cyberpunkamieć z kosmosu. Generalnie to znajdź tatuazyste który robi takie klimaty w takim stylu jak Ci się podoba i poproś o projekt. To chyba najlepsze rozwiązanie.
@xyz23: Olka, taki baj de łej - kiedys mi Adam powiedział. Przyszedł do mnie ziomek, popatrzył na mnie i mówi: kurde Adam zostań tatuażystą, już nigdy nie będziesz musiał pracować. Ciekawe czy AD sobie to do serca kiedyś weźmie :) Bo miałbym całe ramie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sawo: Przecież najlepiej gdy robi Ci to artysta, który ma to wykonywać. I to nie jest tak, że poprawiasz sobie minuty przed. Jeśli Ci się nie podoba i chcesz to jakoś radykalnie mocno zmienić to nawet potrafią przesunąć termin.