Wpis z mikrobloga

@inhibitormonoaminooksydazy Z tego co pamiętam to tak; gadałeś z gościem o zamówieniu specjalnum. Po pojawieniu się okna kontekstowego w którym znajduje się lista pojazdów z ceną, wybierasz ten który ci się spodobał. Odczekujesz 24h (48h? Nie pamiętam niestety :v) i idziesz na prawo od budynku gdzie jest winda. Wciskacz przycisk i dzieją się dwie rzeczy; z luki wypadają kluczyki a rampa z teoim autem opuszcza się.
  • Odpowiedz
@DrakePL: no to teraz się pogubiłem:) O jakim gościu mówisz z zamówieniem specjalnym?
Bo ja myślałem, że po prostu muszę kupić kluczyki do auta u dowolnego sprzedawcy. Więc kupiłem kluczyki w sklepie w Goodsprings ale nie mogłem znaleźć parkingu. Potem kupiłem kluczyki w Crimson Caravan, ale tam na parkingu moje kluczyki nie pasują do żadnego samochodu.
  • Odpowiedz
@inhibitormonoaminooksydazy: A, to nie znalazłeś głównego sprzedawcy? :D Jak dobrze pamiętam to pickup z Goodsprings stoi w garażu na stacji benzynowej gdzie chowa się karawaniarz. A do tego gościa o którym wspomniałem, pomiędzy Nipton a Posterunkiem RNK na południu znajduje się droga przez Pustkowia, prowadząca do komisu samochodowego.
  • Odpowiedz
@DrakePL: Hmmm, to nie wiedziałem, że jest jakiś "główny" sprzedawca:) Poszukam dzisiaj, może w końcu czymś się przejadę.
W sumie trochę odechciewa mi się grać, bo zainstalowałem kilkanaście modów i broń znika mi z inwentarza, miałem taki super karabin i teraz zniknął. Czytałem, że w Gomorrah czasem kradną broń zostawioną u bramkarza, ale sprawdziłem ich sejf i nie mieli mojego super karabinu, więc chyba błąd jakiś.
  • Odpowiedz
@DrakePL: Teraz nie pamiętam, w domu sprawdzę, ale do samochodów to mod XRE CARS. Oprócz tego Beyond Bulder Dome (wszedłem tam na 15 poziomie i mnie zjadło promieniowanie:)
Do tego stacje radiowe, nowe bronie, włosy, ubrania. Jeszcze Project Nevada, tam jest chyba sporo modów w jednym. Korzystam z FOMM.
  • Odpowiedz