Wpis z mikrobloga

strasznie grzeje mi się pod spodem laptopa taka część mająca coś wspólnego z grafiką (sorry kompletnie się nie znam).. są dwie śrubki, nie ma gwarancji.. mogę to śmiało odkręcić i, nie wiem, sprawdzić co się dzieje? trochę się boję tam grzebać ale chyba nie ma już wyjścia...

#zapytanie #mamproblem
  • 23
  • Odpowiedz
@TakieKurnaZycie: widać że lato, co chwila ktoś na mikro pyta sie o grzejącego laptopa, hehe. Trzeba dbać o higienę sprzętu kolego, od czasu do czasu rozkręcić i wyczyścić z kurzu, ja jak widze jak ktoś trzyma bezpośrednio na łóżku bez żadnej podkładki to mnie trzęsie na myśl ile to musi syfu zasysac :P
  • Odpowiedz
@relik39: tak, no wiem, nigdy na niczym miękkim nie kładę laptopa a grzeje się już w sumie jakiś czas, jeszcze sprzed upałów. Na pewno to bezpieczne tak rozkręcać? gorący jest aż tak że się plomby poodklejały...
  • Odpowiedz
@relik39: Ja swojego przedmuchałem. Jest lepiej. Ale teraz przy upałach to i tak na nie wiele się zdało. Ale w sumie jak sobie pomyślę, co by było, gdybym nie wydmuchał całego tego syfu wcześniej... Mógł bym na nim topić stal pewnie.
  • Odpowiedz
@szkkam: kompletnie się nie znam, ale dostęp do dysku twardego bez zdejmowania obudowy? to jest taki klocek, prostokąt przymocowany na dwóch śrubkach.

Tak czy siak, myślisz że mogę odkręcić?
  • Odpowiedz