Wpis z mikrobloga

Często, gdy jadę sobie za policją, to obserwuję jak jest u kierujących funkcjonariuszy z przestrzeganiem ograniczeń prędkości i serio, na bardzo wiele takich sytuacji nie zdążył mi się ani jeden, który jechałby przepisowo. Często jest to sytuacja, gdy jadę za radiowozem, a oni jadą do znanej miejscówki, żeby suszyć. Jedziemy w mieście, ograniczenie 50 km/h, a oni zazwyczaj coś około 60/70 km/h. Żadna wielka akcja, ot zwykłe suszenie w pobliżu końca i początku zabudowanego. No jak w tym kraju ma być dobrze, jak nawet stróże prawa mają je w głębokim poważaniu.

#policja #samochody #motoryzacja #prawojazdy #brd #kierowcy
pogop - Często, gdy jadę sobie za policją, to obserwuję jak jest u kierujących funkcj...

źródło: comment_MbIDSblNGK5sDwqtVGJ6qkqTMJsv2ft8.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
ograniczenie 50 km/h, a oni zazwyczaj coś około 60/70 km/h


@pogop: Licznik samochodu przekłamuje więc mogli jechać w rzeczywistości 50 km/h.

Btw. tak samo jeździ policja w Czechach czy na Słowacji i nikt nie robi z tego problemu. Jeśli mijasz ich z podobną prędkością to włos ci z głowy nie spadnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@SpalaczBenzyny czego nie rozumiesz? Op jedzie równe 50 za policją a oni stale zwiększają odległość od niego. Czy to Ci nie wystarczy żeby się zorientować, że jadą szybciej niz op czyli szybciej niż 50km/h?
  • Odpowiedz
@pogop raz mnie taki "przepisowy" dojechał za zawrócenie na ciagłej o 2 w nocy plus brak papierka OC. Kilka dni później na Andersa ten sam gość wyprzedził mnie przed przejściem dla pieszych. Oj jak wtedy żałowałem że nie mam kamerki...
  • Odpowiedz
@xetrov Pierwsza samotna podróż po odebraniu prawka odbylem do rozowego, która mieszkała wtedy jeszcze z rodzicami, 20 km od mojej miejscowości. Wracałem ok 23, ciemno, zero aut. Wyjechalem z uliczki, a przede mna policja I jedzie tak 30km/h. Ja zestresowany jak #!$%@? jadę za nimi dobre 2 minuty. W koncu #!$%@? się, myślę wyprzedzam. I co? Na pasach XDDD. Panowie tylko pouczyli, troszkę się posmiali, ja mało się nie zesralem.
  • Odpowiedz
  • 1
@pogop mi kiedyś policja wymusiła w #!$%@?, mrugnąłem długimi (wieczór, nie używam klaksonu w terenie zabudowanym) to mnie #!$%@? przestrzepali i furę xD WAWA
  • Odpowiedz
@pogop: Ale oni też mają prikaz ponoć że za przekroczenie do 20 nie zatrzymują.. Ja w sumie kiedyś się zagabiłem i na 70 polecialem 88, i nie zatrzymali, także wychodziłoby że to prawda. Bo akurat suszyli.
  • Odpowiedz