Wpis z mikrobloga

Czy mamy na mirko lekarza? Dwa dni temu przytrzasnąłem palucha i tak na oko 70% paznokcia jest czarne, zaraz jak kończy się paznokieć to dało by radę to przekłuć żeby spuścić krew. Generalnie to już nie boli jedynie jak nacisne alboto zahacze to drazni. Pomoże to coś czy będzie jeszcze gorzej?
#medycyna #lekarz
  • 8
@Increev: bo to nic poważnego, nie raz tak miałem tyle ze nie na takiej powierzchni, ale zastanawiam się czy spuszcenie krwi żeby zmniejszyć ciśnienie tak jak pisze @filozof900: jest dobrym pomysłem

@bulkazbetonem: poprostu mnie to #!$%@?, ale z drugiej strony nie chcę żeby mi paznokieć odpadł ;D

@CichyGlosZTyluGlowy: od kumpla tata przewiercił sobie małym wiertlem na wiertarce stołowej xD
@Limon2g: dwa dni to ta krew już powinna mocno zakrzepnąć i wątpię żeby dziurawienie paznokcia pomogło. Możesz się zaopatrzyć w maść z wyciągiem z arniki, ta przyspiesza wchłanianie krwiaków. Pod paznokciem nie posmarujesz ale lepsze, to niż nic. Witamina C i K też będą pomocne. Jak przygotowujesz sobie posiłki, to skoncentruj się na ten czas na brokułach, selerze, szpinaku, ziemniakach, awokado, jajkach. Jeśli masz bardzo dużego krwiaka, a miałeś kiedyś nieprawidłowy