Wpis z mikrobloga

@kleszcz10 Przydatna rzecz, szkoda że jeszcze jakdojade się nie integruje z tym API.

Dlaczego numery linii są po kilka razy na liście?

Sortowanie na liście jest słownikowe po stringach zamiast po numerach (1, 11, 12, ... , 2, 20, 21, ... , 7, 8, 9). Jeżeli używasz zwykłego .sort() z JS to musisz podać funkcję porównującą jako parametr, żeby to dobrze działało dla liczb.
  • Odpowiedz
@akcza11: Kod pisany na kolanie :p Myślę że przyjdzie jeszcze czas na jego uporządkowanie.

@Bemko: Faktycznie szkoda, bo dane są udostępniane publicznie już od dłuższego czasu. Dzięki za podpowiedź ;)
  • Odpowiedz
@kleszcz10: Ogólnie to przydałoby się coś właśnie na desktopy bo wszystkie apki są na systemy smartphonowe, ale to jest tak strasznie ubogie, że chyba pożytku z tego nie będzie. Próbuj się wzorować na oficjalnym buslive to może...
  • Odpowiedz
@kleszcz10: Wykorzystując informacje publiczne udostępnione w serwisie otwarte dane po warszawsku, należy:

zamieścić informacje o źródle danych podając nazwę: Miasto Stołeczne Warszawa oraz, jeśli to możliwe, adres URL serwisu otwarte dane po warszawsku: http://api.um.warszawa.pl
podać datę wytworzenia oraz pozyskania informacji publicznej;

Brak takiej informacji na stronie. Popraw
  • Odpowiedz
  • 0
@HAL__9000 Nie specjalnie. Nie jestem zawodowym programistom, po prostu chciałem pochwalić się efektami swojej pracy. To czy ktoś z tego skorzysta czy nie to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@szemi: Chyba jednak zmienię zdanie, bo wraz z pojawianiem się nowych opcji taka funkcja mogła by znacząco przyśpieszyć korzystanie ze strony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz