Wpis z mikrobloga

...:::DZIEŃ 3:::..

MIESIĄC WYZWAŃ - NAJBLIŻSZE ROZLICZENIE 19 LIPCA.

Podsumowanie:
Dzisiejszy dzień zakończony sukcesem!
Wstałem po 8, pierwszą myślą było "Pościelić łózko!". Dzisiaj był bardzo luźny dzień, bez problemu wbiłem 3,5 tysiąca kalorii nie licząc przekąsek. Jako że trenowałem górę z naciskiem na plecy to wliczam to do treningu postawy. Od 3 dni zero papierosów! Z racji tego że jutro koniec szkoły to podsumowania będę wrzucał dnia następnego. Codziennie rano. Do zobaczenia i macie #!$%@?ć!

ZASADY:
1. Codziennie wstaję równo z budzikiem bez przeglądania telefonu.
2. Codzienny trening postawy.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4.Pilnowanie makro w diecie.
5. Codzienny trening kalisteniczny.
6. Zero papierosów.

Tło motywacyjne:
Kilka lat temu udało mi się prawie całkowicie wyjść z przegrywu który teraz znowu mnie wciąga.
Zauważyłem niedawno że przestałem nad sobą pracować, przestałem ćwiczyć, zrobił się ze mnie leń.
Wypracowane mięśnie zanikły, postawa typowego informatyka się odnowiła, na powrót stałem się chudym, trochę zgarbionym 19 latkiem. Zainspirowany wypisami @ gzres postanowiłem ruszyć wreszcie dupę i skończyć z tym marazmem.

Cel wpisów:
Mój czasem słomiany zapał pozwala mi się szybko wycofać, dlatego dołączyłem do akcji żeby czuć się przed kimś zobowiązany. Codziennie wieczorem będę wrzucał podsumowanie dnia, a 19 lipca podsumowanie całego miesiąca.
Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

#diabelskaforma #gownowpis #motywacja
  • 1