Wpis z mikrobloga

Jadę do Chorwacji autem i...potrzebuję wynająć auto.

Na razie najlepsza oferta jaką znalazłem to Citroen C-Elysee (diesel 1,6 HDI), pełne ubezpieczenie bez limitu kilometrów za ~1300 zł (2500 km w obie strony, więc na paliwo liczę około 1000 zł - styknie?).

Czy ktoś może polecić coś lepszego?

Najlepiej z południa Polski #krakow #katowice
#samochody #wypozyczalniasamochodow

sorry że taguje #chorwacja ale może ktoś tak właśnie już podróżował i poleci wypożyczalnie.
  • 19
  • Odpowiedz
@bohlen: kazda lokalna wypozyczalnia ma lepsze ceny niz tam na carfree. Ja brałem (śląsk) na 8 dni w zeszlym roku 500zl. Do wybory: Peugot 307SW, CitroenC5 kombi lub passat kombi
  • Odpowiedz
@bohlen ja rok temu brałem z carfree też na Chorwację i było bardzo ok. Zapłaciłem za Focusa a dostałem nowego nissana Qashqai :) na 10 dni. Taki fart. Niby benzyna ale średnie spalanie z całej trasy wyszło 6,4 l
  • Odpowiedz
@1iostatni 1200 zł jeśli dobrze pamiętam ale to było rok temu więc mogę się lekko mylić.

Jechałem 500m na dalszy parking tym focusem za którego zapłaciłem i to był dramat. Straszne było to auto, zmęczone, całe poobijane , fotele brudne itp. autentycznie bardzo mocno zużyte auto.

Ten którego dostałem miał 7000 km przebiegu. Jedyny problem jaki miałem to deska rozdzielcza była cała wysmarowaną jakimś gównem. Błyszczała się jak psu jajca, tłusta
  • Odpowiedz
@bohlen: sprobuj pogadac z r8 rent. Niby pisza ze wynajem po Polsce ale ja dogadalam sie na wyjazd za granice i mialam aneksowana umowe (tylko kraje ue, jak cos, bo nie maja polisy na kraje poza unia)
  • Odpowiedz