Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aspirrack: ogólnie krój I kolor mi się podoba, też bym chciał taki, chociaż jakoś dziwnie to wygląda, rękawy trochę za długo wystają i jakoś strasznie nie podoba mi się jak ktoś jest zapiety pod szyję a nie ma krawata ani muszki XD daj foto po poprawie i w jakiejś lepszej jakości
  • Odpowiedz
rękawy trochę za długo wystają


@krolik1337: jak dla mnie to trochę dużo za dużo, ale znawcą mody to ja tam nie jestem

pierwsze co rzuciło mi się w oczy to te wystające rękawy koszuli na 8cm
  • Odpowiedz
  • 12
@Aspirrack zajebisty garnitur nie słuchaj tych stulei w bluzach i koszulkach z napisami New York 2137, lekka krata i dwa rzędy to coś co samemu chciałbym mieć w swojej szafie, koszule tylko zmień, bo za dluga, chyba że to na spinki tylko bez zagiętego rękawa
  • Odpowiedz
@some_ONE: przecież pisał, że to niezapięte mankiety.

co nie zmienia faktu, że i tak chyba jakieś krótkie są te rękawy

e: myślałem, że to mankiety na spinki. jeśli to guziki to wg mnie jest w #!$%@? za krótko xD
  • Odpowiedz
@wollu @some_ONEwzór jest spoko, ale jakbym brał gajer na miarę za grubą kasę, to poszedłbym w klasyczny granat, ewentualnie w ciekawym splocie. Pozycja nr 1 najbardziej uniwersalna. Taki gajer byłby może nr 3, po grafitowym/ciemno szarym. Rękawy wydają się za krótkie, dlatego wrzuciłem wcześniej jak to powinno wyglądać moim zdaniem i zdaniem autora książki. Zauważyłem też trend przykrotkich spodni tzn. Często nie dotykają buta nawet. Też mi się to nie widzi.
  • Odpowiedz