Wpis z mikrobloga

Miałam to samo co Ty, miesiąc łaziłam bo awersja do dentysty( ͡° ͜ʖ ͡°) szyja, oczy, ucho, zęby no ból tragiczny. Poszłam na dyżur dali antybiotyk bo zapalenie, w między czasie zapisałam się do dentysty. Znowu zaczęło boleć ale tym razem okazało się że to siódemka. Obecnie już robiona.Dzisiaj idę dokończyć kanałowe ().
A ósemka.. parę dni temu znowu spuchło dziąsło..
@christomefisto: Mi się właśnie mniej więcej w Twoim wieku zaczęły wyżynać, teraz mam 27 lat i one ciągle jeszcze wychodzą. Może lepiej od razu umów się do chirurga szczękowego, wyrwiesz i nie będziesz się męczył, tylko na pewno to będzie kilka wizyt. I uwaga bo twarz strasznie puchnie po wyrwaniu ;)
@AK22: @TheKa: jutro ekstrakcja z szyciem bo ósemka przestawiła mi siódemkę lekko na skos, stomatolog zaproponował mi ampułkę lidokainy ze strzykawką na wieczór cobym sobie ulżył, ale nie chciałem się sam kłuć. Przynajmniej za trzy/cztery dni będę mógł normalnie funkcjonować, polecam xD
@christomefisto: Też sama bym sobie zastrzyku nie zrobiła xD
U mnie chyba podobna sytuacja z rosnięciem ósemki na skos, bo czuję, że mam dolne zęby pościskane. Trzeba będzie z tym kiedyś zrobić porządek ;)
Powodzenia :)
@TheKa: jak najszybciej zrobić porządek! Może to i kilka stówek kosztuje (w moim przypadku dwie ósemki x 150zł) ale jak Ci nie daj Boże pościska i powypycha zęby to będą do leczenia ortodontycznego, a nie ma nic lepszego niż pewny bez kompleksów i zasłaniania buzi uśmiech #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@christomefisto powodzenia!
Ja już na 7 wydałem 400 zł a jeszcze czeka mnie odbudowa zęba bo tak mi przypiłowała przy wypełnieniu kanałów... Zaproponowała mi koronę za 1100zl...