Wpis z mikrobloga

Mirabelki, szukam niezawodnej i niezniszczalnej szminki, najlepiej matowej, której żaden rosół i schabowy nie będzie straszny na weselu! Słyszałam, że nowa seria z Maybelline Superstay Matte Ink jest świetna, jednak nie udało mi się jej dorwać do obczajki na żywo, a i w necie widzę, że te bardziej klasyczne kolory są niedostępne. Mirabelki potwierdzają, polecają? Może macie jakieś inne sprawdzone szminki na specjalne okazje?

#kosmetyki #mirabelkopomusz #pokazkosmetyczke #rozowepaski
  • 27
@Heheszkara ja polecam, mam kolor 20 Pioneer i 80 Ruler i są bardzo dobre. Jak zazwyczaj nawet te pomadki "trwałe" nie trzymają mi się, np te z Golden Rose, to tę rzeczywiście są dobre. Chociaż ja muszę je po posiłku trochę dołożyć
@Korpokociak: kupiłaś stacjonarnie czy w internecie? Po posiłku to jeszcze ok, gorzej, jak szminka nie wytrzymuje wypicia zwykłej kawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Rabbitzrondelkiem: masz na myśli Bell liquid lips, dostępne w biedrze? Kupiłam właśnie ostatnio, bo liczyłam na to, że zostanie moim wybrańcem, ale u mnie się aż tak nie sprawdza i dość szybko schodzi. Lepiej trzyma mi się szminka z Essence i matowa w
@Heheszkara: Obczaj lipfinity ale ona nie jest matowa i kolor się trzyma ale po jedzeniu i piciu trzeba dokładać takiego błyszczyku który jest w zestawie. A oprócz takich wynalazków to zwykłych pomadek które ci się nie zetrą przez kilkanaście godzin z rosołem po drodze nie ma.
@Heheszkara rosołu to chyba żadna nie wytrzyma, bo to tłuszcz, a praktycznie wszystkie te pomadki są do ruszenia tłuszczem właśnie. U mnie najtrwalsze to golden rose liquid (te klasyczne, ta nowa kolekcja nie jest tak trwała) i jeffree star. Resztę tych wibo i lovely zjadam dość szybko. Z lovely fajne są kredki do ust (konturówki), ale wysuszają usta nieco bardziej nawet niż GR
@Heheszkara Ruler kupiłam w Rossmannie, bo były za 27 zł chyba w zeszłym tygodniu. A pIoneer już dawno na iperfumy chyba. Ale Ruler schodzi gorzej moim zdaniem. Teraz jeszcze na Lover się czaje. Za to nie podobają mi się te kolory nude, brzydko wyglądają na mnie
W Krakowie widziałam też niektóre odcienie w Drogerii Pigment, więc może w takich małych drogeriach też będą.
@MinnieMouse0: dzięki, obczaję lipfinity, pierwsze słyszę o takim wynalazku w ogóle, poczytam recenzje i spróbuję złapać gdzieś stacjonarnie.

@harpiowata: @Mesiva: no i namówiły, tak czy siak dorwę ten matte ink. ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Mesiva: jakie masz kolory? Czy swatche z internetu mniej więcej odpowiadają kolorom w realu?

@Rabbitzrondelkiem: dzięki, rozejrzę się - jak tania i dobra to żal nie spróbować!

@peilot:
@StaryZdzich jeśli jeździsz po wargach jak pijany chłop po polu to tak :) a ogólnie ja nie mam z tym problemu jeśli już, zdarza się ale bardziej kiedy ręką mi się omsknie. Akurat te z Bell są dobre i fajnie się je nakłada, nie zdarzyło mi się żeby się rozmazała nawet podczas jedzenia. Osobiście używając ich konturówki nie potrzebuję.
@Heheszkara: Polecam Morphe, kryje jedna cienka warstwa, nic się nie roluje, jak będziesz jadła tłusto to będzie schodziło ale ładnie + można w sensowny sposób to potem uzupełnić. W przypadku GR nie da się uzupełnić ubytków, usta się kleją i nie są suche.