Wpis z mikrobloga

@ejrafi: Zobacz na spokojnie jak to wyglądało. Piłka leci do Krychowiaka. On wcześniej sprawdził i wiedział, że za nim nie ma żadnego zawodnika Senegalu w grze, więc na spokojnie sobie zagrał do tyłu. Takich piłek nie trzeba grać bardzo precyzyjnie, to miało być na uspokojenie i spokojne ustawienie.

W tym momencie sędzia pozwala wrócić zawodnikowi. Idealnie na kontrę.

A teraz zobacz Bednarka. Widzi piłkę. On WIE, że wszyscy zawodnicy Senegalu są daleko na własnej połowie, ale jeszcze się upewnia, i patrzy w tamtą stronę, czy nikt go nie goni. W tym czasie zza pleców wybiega mu Niang, którego nie miało prawa tam
  • Odpowiedz
@michok1984: Wygląda to tak, że on patrzy na zawodnika który był przy Pazdanie, czy czasem nie wystartował jakimś mega sprintem. Widać po ruchach, że myśli że ma bardzo dużo czasu. Nianga po prostu nie zarejestrował i to oczywiście błąd, ale rozumiem jego źródło. Sam gram w piłkę i zawsze staram się mieć ogólny przegląd pola, wiedzieć czego się mogę spodziewać, ilu graczy jest za mną, ilu przede mną. Potem na
  • Odpowiedz
@jamtojest: też prawda, ale nie mozna opierać meczu na jednym błędzie. Czasami sedzia potrafi chyba gorsze jazdy odwalić ale gra się dalej. A tutaj chyba większość zapomina, ze #!$%@? grali i zasłuzona przegrana.
  • Odpowiedz
@michok1984: No tak jak pisałem, #!$%@? grali niewątpliwie. Niemniej jednak gdyby nie duży pech, można było to spokojnie zremisować, a może i wygrać. Nie tylko my #!$%@? graliśmy na tych mistrzostwach w pierwszej serii meczów i jedni mimo to dali radę, a inni...

Teraz kluczowe jest spotkanie w niedzielę. Albo się potwierdzi, że formy nie ma i wszystko się posypało, a Senegal to nie był wypadek przy pracy... albo zagrają
  • Odpowiedz
@waro: Dożywotnia beka z januszy podludzi pseudo ekspertów, którzy winią w tej sytuacji sędziego :)

Przecież to jest kabaret, żeby piłkarz mógł beztrosko wrócić do gry akurat w takim momencie.

~Janusz Polak
  • Odpowiedz
@waro: Januszu Polaku, ani trochę mnie nie dziwi, że nie jesteś w stanie zrozumieć Odysei Kosmicznej, skoro nie potrafisz ogarnąć zasad czegoś tak nieskomplikowanego, jak piłka nożna.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Czy naprawdę każdy fan odysei kosmicznej musi być narcystycznym zjebem, który uważa się za nie wiadomo jak nieprzeciętną jednostkę?

Twoje rozumowanie piłki nożnej, jak i kultura osobista, jest w takim samym stopniu przehajpowana, co ten film.
  • Odpowiedz
@waro: Trudno nie uważać się za nieprzeciętną jednostkę, kiedy codziennie na każdym kroku widuje się takich niezbyt błyskotliwych ludzi, jak ty. Chyba, że chcesz, abyś to ty był traktowany jako nieprzeciętnie głupia jednostka, to nie ma problemu.

  • Odpowiedz
  • 1
@waro Obejrzyj jeszcze raz powtórkę, sędzia daje znak Niangowi aby wszedł jeszcze przed tym gdy piłkę ma krychowiak, zachowanie sędziego w 100% poprawne, nie wiem co zrobił krychowiak, no człowiek grający na takim poziomie nie powinien dawać takich pilek, ale Bednarek powinien to sytuację ogarnąć a nie mam pojęcia co on zrobił, on się na chwilę zatrzymał i nie miał już szans aby wygrać z rozpedzonym senegalczykiem.
  • Odpowiedz
@waro akurat w złym momencie się zaczyna ten gif. Sędzia wypuszcza senegalczyka w momencie kiedy pazdan zagrywa głową na 30 metr przed bramkę senegalu. To, że wyszliśmy w 9 na połowę rywala i nikt nie kontrolował tego, co wchodzi z boku to nie jest wina sędziego
  • Odpowiedz
@ddd_81: jak dla mnie mógł jeszcze chwilę poczekać z wpuszczeniem Nianga, aż gra się uspokoi. Wpuścił Senegalczyka w momencie, gdy piłka fruwała jeszcze w powietrzu. Wyszło pechowo, ale sędzia zachował się nieroztropnie.
  • Odpowiedz
@ddd_81: ja tam do siebie nie mam pretensji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą jeśli nie wyjdziemy z grupy to nie będę za to winił sędziego, który jeszcze nam przysługę wyświadczył i zbliżył nas do możliwej pauzy dla krychowiaka
  • Odpowiedz