Wpis z mikrobloga

Czy reklamował ktoś cokolwiek w #gearbest ? w chwili obecnej zostaję z niesprawnym sprzętem a oni lecą w kulki totalnie mnie olewając. Da się cokolwiek zrobić czy pogodzić się ze stratą kilkuset złotych? zostałem oszukany.
  • 8
  • Odpowiedz
Kupiłem kamerę, w której zepsuło się nagrywanie dźwięku. Zgłosiłem itd., dostałem RMA, wysłałem za 60 zł do Hiszpanii. Odpisali po miesiącu, że naprawili i wysyłają kamerę. Wysłali kompletnie inną kamerę z Chin. Innymi słowy - w #gearbest nie naprawiają, nie wymieniają na nowe tylko zamieniają zepsute. Ty dostajesz ze sprawnym nagrywaniem ale nie działa stabilizacja, a ten kto reklamował u nich kamerę z niedziałającą stabilizacją dostaje moją, w której nie działa nagrywanie
  • Odpowiedz
@bigbuck: nigdy nic nie wysyłam z powrotem, bo raz wysłałem czekałem miesiąc na niby naprawę i napisali, że nie mogą naprawić i zaproponowali zakupienie ponowne za 60% wartości sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze piszę do nich, zazwyczaj proponują 10-20% wartości zwrotu pieniędzy bez odsyłania, wtedy uderzam do paypal i albo na paypalu zaproponuja troche wiecej i sie zgadzam, albo jak dalej jestem niezadowolony (np. całkowicie zepsuty
  • Odpowiedz