Wpis z mikrobloga

Wczoraj u bezbeków była:
- głośna impreza do 3-4 w nocy (dalej nie oglądałem), której mimo wizyty ochrony/sąsiada nikt nie wyciszał i nad którą nikt nie panował
- wizyta atencjuszek z Polski, które chyba zostały na noc
- wizyta przypadkowych turystów z Norwegii (w tym dziewczyn, które później okazały się jakimiś młodymi olimpijkami zdobywającymi złote medale) - Mahonek bajerował ich, że jest Grosickim
- pełen chaos - z jednej strony krzyki i kłótnie, z drugiej nieudane próby podrywu przez niektórych bezbeków
- bójka między Polakiem a jednym z pozostałych "uczestników" Youtube Shore (jeszcze ich nie kojarzę)
- nocne spanie

A u grubasa? U grubasa jak zwykle w ostatnich tygodniach:
- ciągle te same, nudne osoby - zero przypadkowych gości czy widzów (jak za czasów remontu)
- kanapowa stypa z nosem w ekranie, w oczekiwaniu na kolejne donejty od naiwnych dzieciaków
- smęty i żale tucznika nad tym, że YT tnie mu zasięgi nakładając ograniczenie wiekowe, przez co nie może trafić do swojej "dorosłej" widowni
- hamowanie dymów ("Mamuś, ciszej! Ciszej, bo przyjedzie policja!") i wyciszanie muzyki
- ciągle te same, udawane krzyki Gochy, które bawią już chyba tylko gimbazę ("Wyginasz do Drawska!", "Szmata to Twoja matka...", itp. itd.)

Ale fani magicala dalej będą twierdzić, że u tucznika jest lepiej. Streamy grubasa nawet w dzień są gorsze. U bezbeków widać jakieś próby zatrzymania widowni - kolesie wymyślają różne gry i zabawy (jak np. wczorajszy "beer pong"), tymczasem tucznik ucieka sobie na cały dzień do galerii, zostawiając przed kamerą nudnych parobków którzy pod nieobecność "Pana" boją się cokolwiek zrobić żeby nie wyłapać mu bana. Zamulają więc tylko na kanapie z tępym wzrokiem skierowanym do kamery ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pojawienie się YT Shore to najlepsze (poza zbanowaniem kolejnego kanału grubego oszusta), co mogliśmy dostać. Wreszcie pojawiła się jakaś konkurencja na patostreamowej scenie, która być może zmobilizuje pozostałych, rozleniwionych od nadmiaru wysyłanej przez gimbazę kasy, patusów do wytężonej pracy.

#youtubeshore
#danielmagical
  • 18
@vrohn: A czy gdzieś twierdziłem inaczej? Remontowych streamów jeszcze długo nic i nikt nie przebije.

Problem w tym, że dymy u tucznika skończyły się dobry rok temu. Od tego czasu jest wyłącznie kanapowa stypa, wyciszanie głośnych imprez, hamowanie Gochy, zapraszanie ciągle tych samych parobków (zamiast normalnych widzów - chyba że nikt już do grubasa przychodzić nie chce bo każdy się na nim poznał) i czekanie, aż naiwne gimbusy zapełnią cel, żeby
@vegeciak: Bezbek shore. Mahonek ledwo co się przedstawił a ty już mówisz, że bajerował? Oni chcieli do jakiegoś klubu iść, czy coś w ten deseń ( oglądałem 1min bo nie mogłem tych zwierzaków słuchać ) a oni #!$%@?ą " team youtube shore " " dobra, krótka piłka, idziesz się ruchać? XDDDD " Beka roku DYMY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matick93: Nie dziwię się, tylko opisuję co widzę. Urok remontu polegał też m.in. na spontanicznych wizytach naturalnych gości, a nie ciągle tych samych parobków opłacanych przez knura żeby pilnować streama.

Obecnych streamów tucznika nie da się oglądać a z klimatu remontu nic nie zostało. Ten nieudacznik wszystko potrafi zepsuć. Streamy z działki - niewypał. Stream z basenem albo plażowaniem - niewypał. Streamów ze skoku na bungee albo kursu na prawko w
@vegeciak dlatego go już nie oglądam, a tym bardziej jutubeshore, co jak były wczoraj dymy z Polaczkiem to ani szota nie ma porzadnego, a mikro podobno pasza wyłączył jak była klotnia.
Gej party z 2 dziewczynami, wypija 3 flaszki na 10 osób i dalej nie mogą i jeszcze do tego ten Polak co tylko żre jedzenie na masę przed walka...
Oni chcieli do jakiegoś klubu iść,


@LIRYCZNY_IMPERATOR: Chcieli iść do klubu, ale przyszli do apartamentu i pomogli rozkręcić głośną imprezę. Przypomnij mi proszę, kiedy ostatni raz magical wpuścił do mieszkania przypadkowych widzów "z ulicy"?

U bezbeków była naturalna impreza, a u knura od dłuższego czasu jest reżyserowany teatrzyk odkrywany przez ciągle tych samych, opłacanych parobków (jak u Bystrzaka). Z klimatu remontu i spontanicznych dymów (w których był największy urok magicala) nic
ani szota nie ma porzadnego


@vrohn: Nie ma szota, bo średnia wieku wśród szoterów to 13-14 lat, a dymy działy się o 2-3 w nocy. Gimbaza wtedy spała w najlepsze.

Dymy wczoraj były spore. Głośna impreza, popisy atencjuszek (rywalizacja o to, która zdobędzie większą uwagę), próby bajerowania Norweżek, trochę kłótni, a na koniec bójka. Wszystko działo się na czterech kamerach, tylko bez możliwości cofania. Dopiero po bójce były momenty, w których
@vegeciak: Nikogo nie wpuszczał, bo nikt nie chciał przyjść xD Tylko Texas parobek z Pezetem coś robili. Oczywiście nie oglądałem cały czas, tylko tag sprawdzałem i wchodziłem jak coś się działo. Po drugie, nie będę tych bezbeków oglądać, już wolę książki poczytać lub inne lepsze rzeczy od tych bezbeków albo zamulania na obsranej kanapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikogo nie wpuszczał, bo nikt nie chciał przyjść xD


@LIRYCZNY_IMPERATOR: Spisek! Nikt nie chce odwiedzać magicala! Wszyscy się na biednego Daniela uwzięli i chcą go zniszczyć!

Fałszywy, obłudny, arogancki i agresywny knur dał się poznać ze swojej prawdziwej strony, więc nic dziwnego, że widzowie nie chcą go już odwiedzać. W marcu/kwietniu 2017 mało kto go znał, więc i ludzie chętnie do niego wpadali bo sprawiał dobre wrażenie. Potem tucznik swoim charakterem
@vegeciak: młode olimpijki zdobywające złote medale... tam były gwiazdy światowego sportu??? bohaterki narodowe norwegii??? masakra. możesz coś więcej o tym napisać? kto to dokładnie był?