Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dzisiaj szlak trudny, gwarantujący nie tylko przypływ adrenaliny, ale przede wszystkim sporo frajdy. I mówi to ktoś, kto panicznie bał się ruszyć do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szlak na Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem jest długi, wymagający kondycyjnie, ale przede wszystkim mocno eksponowany (czyt. jest przepaść) i niemal pozbawiony sztucznych ułatwień. Mimo wszystko gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy mają już nieco tatrzańskiego doświadczenia. A morał taki, że czasami strach ma wielkie oczy :)

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4372935/mieguszowiecka-przelecz-pod-chlopkiem-strach-ma-moje-oczy/

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym :)

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #turystyka #tatry #gorydlazielonek
Z.....u - Cześć!
Dzisiaj szlak trudny, gwarantujący nie tylko przypływ adrenaliny, a...

źródło: comment_kmtDr1P05aVDABXbYlLaMtq2RPghU779.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Cthulhu_Junior: Nawet nie ma porównania z Rysami - jak odbijałem na Chłopka, to szedłem sam, a tam już spore grupki. I wcale nie byłem jakoś wcześnie, bo koło 7. Szlak naprawdę świetny i mimo początkowych obaw, strasznie mi się podobał :)
  • Odpowiedz