Wpis z mikrobloga

Po 3 latach zabawy z krypto stwierdzam: panie, #!$%@? to warte ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zarobiłem w #!$%@?, straciłem w #!$%@? i jestem na mniej więcej 0 w tym momencie. Straciłem dużo czasu, kiedyś nawet zajmowałem się kopaniem i budowałem swoje koparki na USB, miałem 24 huby po 8 koparek na USB (łącznie 192 koparek), wszystko pięknie #!$%@? zbudowane mrugało i kopało jeszcze na polmine. Z koparkami wyszedłem na zero, wg. starej zasady - trzeba było lepiej kupić BTC, niż koparki. Na samym inwestowaniu BTC zarobiłem bardzo dużo, ale teraz wszystko straciłem i jestem na zero. BTC - fajna zabawa, straciłem na nią kilka miesięcy (ciągłego) życia.
#bitcoin
  • 35
@pawlo74: ale gówno gadanie, przez tę cierpliwość tracił w #!$%@? siana, a wystarczyło tylko zrealizować zyski nawet przy tych 12k$ jak już widać było że mamy trend spadkowy i odkupić teraz, ty na pewno przetrzymałeś wszystko na portfelu przez cały okres bańki co nie?
Na samym inwestowaniu BTC zarobiłem bardzo dużo, ale teraz wszystko straciłem i jestem na zero. BTC - fajna zabawa, straciłem na nią kilka miesięcy (ciągłego) życia.


@SebastianSynJanuszaIGrazyny: sprzedałeś BTC? Jak zostały Ci BTC to jeszcze nie straciłeś. Z altami niestety nie da się tego samego powiedzieć. Na pewno zyskałeś w tym czasie cenną wiedzę. Może się przydać, bo fajna zabawa w krypto dopiero się rozpoczyna.
@miglanc102: są różne szkoły. Ja nie wiem sam, która jest lepsza, wiem, która mi bardziej się sprawdza. Ty też wybierz sobie taką, która Ci bardziej odpowiada. Jedni tną straty stoplossami, inni hodlują i albo tracą wszystko (większość altów), albo po czasie wracają na górkę (Bitcoin). Nawet hodler powinien wiedzieć, kiedy jego krypto jest już na tyle przegrzane, by wyjść chociaż kawałkiem do fiata lub tethera i być do przodu lub przynajmniej
@miglanc102: Warto zdać sobie sprawę z tych faktów: Bitcoin i krypto mają potencjał by być warte znacznie znacznie więcej niż w grudniu 2017. Ale jednocześnie w grudniu 2017, w tamtym momencie, były przewartościowane. Nie było po prostu uzasadnienia dla tak gwałtownych wzrostów po wakacjach poza zwykłym FOMO i fool's money. To przyjdzie stopniowo później, ale jeszcze nie teraz i nie w ten sposób. Teraz z kolei są niedowartościowane a mimo to
@pawlo74: nie mówię, że straciłem faktycznie, bo niczego nie sprzedałem jeszcze, więc teoretycznie mogę sobie poczekać jeszcze z rok/dwa, aż będzie ATH i tak pewno zrobię, tylko że nikt nie da głowy że będzie ATH