Wpis z mikrobloga

Czytam te wpisy z #narkotykizawszespoko i za głowę się łapię. Oddała bym wszystko żeby cofnąć lata fecenia, tzn niczego nie żałuję ale #!$%@?łam studia, poglebilam sobie depresję, jako młoda dziewczyna spieprzyłam wiele rzeczy, uważam się za człowieka uzaleznionego który zawsze musi walczyć. No i tak czytam te wpisy i powiem tak: młodzieży kochana nie cpajcie tyle. A jak chcecie ćpać to sprawdzone, oldschoolowe rzeczy a nie nowe wynalazki. Wszystko fajnie ale czasem może być za późno, a jak ćpanie staje się poranna kawa to jest źle.
  • 39
@Conscribo nie wiem co to znaczy krajówka, ale spodziewałam się że fani tego tagu raczej będą bluzgać niż zgadzać się z tym, że z narkotykami trzeba uważać.
@Conscribo zgadzam się w 100proc, choć np takie pobudzenie jest dobre jak się coś tworzy. Wiadomo że baba na rowerze jest tysiąc razy lepsza, czy wszystkie te duchowe specyfiki ale to raczej zostawiam na specjalne okazje.
@Jagoo to moze powiem Ci jak taki life style postrzegaja najblizsi takich osob jak Ty.
Rodzice wala kupe kasy w studia, utrzymanie, rozrywki kogos takiego zeby wyszedl na czlowieka. A mlody czlowiek w podziekowaniu za inwestycje ( mocno upraszczajac ) cpa, zawala studia, z normalnej osoby staje sie jakims popaprancem z depresja czy inna nerwica.
Nie atakuje Cie, a jedynie przedstawiam jak to wyglada z innej strony...
@benzdriver i tak i nie. Fakt, zajęcia przed studiami dużo kosztowały, ale nigdy nie byłam rozpieszczona finansowo. Od paru lat to ja daje kase rodzinie, chyba lepiej mi się żyje niż im, ale tylko i wyłącznie moja głupota bylo zawalenie ASP. Na szczęście dałam radę, mam dobrą pracę itp ale też nie szukam winnych. Co do depresji to się nie zgadzam, nie trzeba być popaprancem żeby ją mieć.