Wpis z mikrobloga

Temat wałkowany, ale nadal nie wiem co zrobić.

W moim nowym miejscu zamieszkania nie mam sensownego neta po kablu (orange 20 mb/s to max) dlatego muszę skorzystać z LTE. Co proponujecie, aby sensownie korzystać (netflix, steam, sciaganie gierek) i nie wiązać się abo na 24 miesiace? Pewnie są jakieś januszowe rozwiązania na kilka kart sim, ale nic takiego nie znalazłem. Ktoś coś podpowie?

#lte #internetmobilny #internet
  • 6
@dzik_ten_ulany: niestety mam umowę na 24 miesiace - nie chcę się na tyle wiązać. Mieszkanie wynajmuję, planuję po nowym roku ogarniać własne więc wbijanie się w takie umowy jest bez sensu dla mnie
@Statys: ewentualnie jak kupisz starter internetowy w Play to masz za 49 zl 100 gb miesięcznie internetu bez umowy tylko nie wiem czy jakiś inny operator nie wychodzi korzystniej, bo już nie siedze w branzy
@Statys: Wszystko zależy od Twojej lokalizacji niestety. Jak masz przyzwoitą miejscówkę, prędkość może być wyższa niż 20mb/s jak źle trafisz może być koszmar. Najlepiej by było gdybyś sobie mógł przetestować to LTE przed zakupem.

Poniżej screen ze speedtesta odpalonego na LTE Play w Krakowie. W ciągu pół roku pamiętam chyba jeden incydent kiedy miałem problemy z połączeniem będąc w tym miejscu. Płacę 45 miesięcznie, o ile pamiętam bez limitu (ale mam
Pobierz
źródło: comment_O6E40J2wamUNovloQePX4FWComn4vx7m.jpg