Wpis z mikrobloga

Wysokie ryzyko, wysoka nagroda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Perminal: To weź #!$%@? zakład u buków, że Arabia Saudyjska wygra Mundial. Szanse podobne do tego, że z jakiegoś szita coś będzie xD
  • Odpowiedz
@Perminal: Godziny analizowania, czytanie white papers, wypowiedzi opłaconych "fachowców", a zasada zawsze ta sama. Pump and dump. Jak będziesz miał farta albo cynk (w co wątpię) to zarobisz. Przerabiałem shity i uwierz, to się najczęściej tak kończy. Ale to Twoje pieniądze, inwestuj jak chcesz i jeśli wolisz to ucz się na swoich błędach :)
  • Odpowiedz
@Perminal: taaa, naganiacze. Na pewno wrzucacie swoją całą wypłatę w coś co nie ma wartości. Bitcoin spada i pewnie będzie spadał do 1000$ jak nie 100$. Potem może znowu będą wzrosty, ale ze 100$ do 150$. Ci co teraz kupują u mają nadzieję na nowe ATH oszukują sami siebie, albo co gorsza są oszukiwani (naganiani) przez takie właśnie wpisy.
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: co ty gadasz, wszystko sam wyszukuje i analizuje i nie bawię się w pump&dump bo to nie ma sensu. W życiu nikogo nie naganialem. Nauczyłem się na swoich błędach, którymi było słuchanie się innych, co kończyło się stratami. Wszyscy oplacani "fachowcy" są gowno warci.
  • Odpowiedz
@Cybher1: Ludzie głowią się czy spadnie do 4000$ i czy czekać z zakupami czy może już kupować, a Ty już wiesz. Spadnie do 1000$ albo do 100$. A potem urośnie ale do 150$. Twoje prognozy są tyle warte co "1 mln$ do końca 2019". Ale jak jesteś taki pewny swego to walnij porządnego shorta, albo pożycz komuś 1 btc na 2 lata. Przecież masz pewny zysk ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@SiNoSiNo: ja mówię tylko hipotetycznie. Chodzi o to, że bańka pękła i kurs leci na ryj, ale powoli. Wszyscy mają nadzieje, że odbije, a moim zdaniem kurs będzie się wykrwawiał. Naganiacze natomiast udają, że sami wydają całą swoją pensję, bo obecny kurs to "promocja" i taniej nie będzie. Co bardziej naiwni myślą, że tak faktycznie robią i dają się nabierać. Wg mnie bitcoin tak czy siak jest nic nie warty i
  • Odpowiedz