Wpis z mikrobloga

Panowie, mam nietypowy problem z moim telewizorem. Niby nie uciążliwe, ale żonie zaczęło to przeszkadzać na tyle, że kazała mi poszukać rozwiązania w internecie. Ale do rzeczy :
Kilka dni temu zniknęła mi większość kanałów. Pozostał tylko TVP Sport, i TVP 1. Nie pomaga włączenie i wyłączenie telewizora, machanie anteną, no nic. Próbowałem nawet odłączyć od gniazdka i podłączyć TV znowu, ale też nie pomaga.
Tłumaczę żonie, że tego naprawić się nie da, i takie rzeczy się zdarzają, że z czasem samo przejdzie - ale nie dociera...
Znacie może jakiegoś speca z okolic #warszawa który by podjechał, i rzucił okiem?

#telewizory #telewizja #pilkanozna #mundial
  • 12
  • Odpowiedz
@robertx jeśli masz jeszcze trwam, to wszystko ok - nowa ustawa zakazuje oglądania innych kanałów.

A jeśli to nie jakieś #pdk to napisz nam trochę więcej - korzystasz z naziemnej, dekoder, kablowka, coś innego?
  • Odpowiedz
@robertx ale z naziemnej? Sprawdź w ustawieniach siłę sygnału na różnych muxach, czy w ogóle łapie, może antena padła

A na początek jeszcze raz automatyczne strojenie
  • Odpowiedz
@robertx: sądzę, że masz problem z całym multipleksem albo nawet dwoma. Jeśli zabieg machania anteną i wyłączenie tv z gniazdka nie pomaga, to już nic nie możesz zrobić, prawdopodobnie to wina nadajnika. Musisz czekać aż skończą konserwację lub naprawę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz