Wpis z mikrobloga

Hej #otwartywykopmobilny

Ostatnio przepisałem bardzo dużą cześć aplikacji praktycznie od nowa - było to wymagane bo aplikacja zużywała zbyt dużo RAM, i crashowała się u wielu osób. Teraz wszystko działa lepiej, wiele błędów nie powinno zniknąć. Poprawiłem także błąd z NSFW oraz Youtube, i naprawiłem niedziałający odtwarzacz coub / gfycat / streamable. Chcę jeszcze poprawić kilka błędów z czarną listą i obrazkami, lecz nie powinno mi to zająć dużo czasu. Wkrótce pojawi się nowa aktualizacja.

W międzyczasie stworzyłem serwer Discord na którym można zgłaszać błędy / spytać się o nowe funkcje czy poprostu porozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://discord.gg/yrV6EsU

#otwartywykopmobilny #android #discord #wykop
  • 23
Wołam zainteresowanych (86) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H @dajpandolara @pavaczek @p98 @BlackLadybug @pciem @mydailymemes @adamooo121 @PanKszysiu @xMrWywroteK @mich_al @Ponek @SmallCaracan @powalacz @reazer @m_bielawski @meetom @Jakses @ashmedai @esqr @aro84 @EdekMoczygeba @T-72 @