Wpis z mikrobloga

  • 2
@Depee: miałem wrzucić zdjęcia fantów i zawołać pulsujących komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) powstały dwa wpisy, do obu zawołałem mam nadzieje że się nie gniewasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie gniewam, tylko jakaś luka w pamięci i nie pamiętałem tego :D
  • Odpowiedz
  • 0
@leesiuu: czasem coś przypłynie ale wiesz - nie jest to zbyt praktyczny samochód :)
@nieteges91: napisz na PW, większość idzie pod zamówienie, pojedyncze sztuki stoją :)
@Shmit: w tym 2017 jest to pokrętło :) fajnie to działa
@Twinkle: szczerze nie mam pojęcia, widziałem tylko opis - jedna tabletka codziennie przez miesiąc, nic więcej nie czytałem
@Madeinchina: ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@BLKauto: a za ile mozna mniej wiecej wyrwac (juz taki na gotowo, zrobiony itp) takiego mustanga? Ile taniej wychodzi niz gdyby kupowac w PL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BLKauto: świetna sprawa. Fajnie wyglądają te poliftowe. Może jak będą wersje sport z V6 powszechnie dostępne za jakiś czas to wrócimy do naszych rozmów :) póki co odpuszczam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Shmit: przypłynął ostatnio taki z V6 w ładnym pakiecie stylistycznym, zawołam do fotek, super sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leesiuu: trudno dokładnie powiedzieć, drogie są części. Jak Ci się poszczęści to miałem Mustanga odbieranego za 55k + naprawa (obstawiam 20-25k za wszystko) i to był 2017 rocznik ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale to był dość dobry strzał, zwykle tak najmniej
  • Odpowiedz