Wpis z mikrobloga

Mam straszny problem z #540i #e39

Ładowanie to teraz max 12.4v, jak włączę światła to spada do 11.7v (xenon). Najgorsze że nico trzyma max 10h i po tym czasie leży płasko.

Alternator nowy, akumulator też. Gdzie jeszcze szukać przyczyn? Jakieś przebicie albo zwarcie?

A może to nivo powoduje problemy? Mam możliwość wymiany na sprężyny ale się wacham.. Jakieś dobre zamienniki miechow czy szarpać się tylko na oryginały?

Niestety na drugi dzien auto potrafi siąść i nie odpalić a na liczniku pokazuje 7v :(

W serwisie bmw mi pomogą czy raczej tylko skasują?

Tyle pytań tak mało odpowiedzi..
#bmw #samochody #mechanika
sorek - Mam straszny problem z #540i #e39

Ładowanie to teraz max 12.4v, jak włączę...

źródło: comment_6j8fnYdpccUuLh2PrH3zGWK3iXyXzolB.jpg

Pobierz

Usuwać nivo i wstawić sprężyny?

  • Zostaw nivo dobre jest 46.2% (12)
  • Tnij kurwa tnij! 53.8% (14)

Oddanych głosów: 26

  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: odlaczaj pokolei kolejne bezpieczniki o podejrzanych. Alarm fabryczny? Ale i tak sprawdzilbym napiecie na alternatorze nawet, jak trzeba do tego podniesc auto ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie pogadaj z Przemkiem, w koncu to elektryk
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: to 540i - tu nie było swapa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem był odkąd go kupiłem ale teraz jest coraz gorzej bo wcześniej to chociaż 2 dni potrafił wytrzymać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: sprawdź panel klimatyzacji, wiązkę w klapie bagażnika, czytnik navi jeśli jest. Ogólnie to najlepiej wpiąć się przy aku, "zaryglować" klapę bagażnika i drzwi razem z przyciskiem na słupku i gdy już się uśpi, wyciągać bezpieczniki aż znajdzie się winowajca
  • Odpowiedz