Wpis z mikrobloga

Mireczki, wrzucam Wam zdjęcie mojej niewielkiej przemiany.
Start redukcji- około 1,5 roku temu, startowałem z pułapu 136 kilogramów mając 20 lat.
Stan na dziś- 93-95 kilogramów, trening siłowy 5x w tygodniu, cardio 3x w tygodniu.
Dieta: Rotacja węglowodanów, około 3300 kcal- w zależności od treningu, w dni nietreningowe- 30% mniej węgli.

Autorem pierwszego zdjęcia jest @unicycle-qxy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy
K.....a - Mireczki, wrzucam Wam zdjęcie mojej niewielkiej przemiany. 
Start redukcji...

źródło: comment_d7OfJRI19TVaZOGf2jJRVZIre9DR8nQl.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kalifata gratulacje. Ja zrzucilem 13 kilo w dwa miesiace. Dieta diplodoka plus zero browarów. Teraz od 2 tygodni waga stoi w miejscu choć cały czas tylko salata i owoce jeszcze zrzucił bym tam z dyche ale nie mam kiedy ćwiczyć. Chodze na spacery z psem i wsatje na 5 minut od biurka co godzinę. da sie? Czy musze inwestowac w te różne proszki i chodzić jednak na silke.
  • Odpowiedz
@Kalifata: wow, miałeś jakieś trenera personalnego? Jeżeli nie to mając teraz wiedzę jak wielkie robiłeś błędy w odżywianiu i ćwiczeniach na początku to wziałbyś go od samego startu? Czy ogarniałeś od razu wszystko sam?
  • Odpowiedz
  • 0
@rautha salata warzywa ogolnie, owoce i tyle. Kurczak gotowany z ryzem na kolacje. Zero slodyczy i snakow. Ogolnie sam sie zaskoczyłem ze az tyle schudlem bo nie chodzilem głodny. Jak tylko cos mnie naszlo to wpieprzalem bana albo jabłko.
  • Odpowiedz