Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #psychologia
Jak ja uwielbiam pracować w jednej firmie z różowymi
QRW
O samochód służbowy dbam lepiej niż o swoje życie, wszystko na swoim miejscu, z chaosu jaki tam był gdy pierwszy raz go dostałem stworzyłem porządek godny białego człowieka...

IHUI
Samochód współpracownicy u mechanika, jeździ moim bo miałem wolny dzień, dziś #!$%@? zaglądam do niego

a tam

#!$%@? syf I smród, jak po szabrownikach, jak Polska w '45, leki #!$%@? po całym samochodzie, stetoskop #!$%@? w gównie, próbki od ludzi pobrane, nie posiane bo i po co...

różowe widać jeszcze nie dorosły do osiadłego trybu życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
smutny_login - #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #psychologia 
Jak ja u...

źródło: comment_CKFqbGjaclzC6lbXtvOqPMpilsU4JHXe.jpg

Pobierz
  • 19
@smutny_login: @Niestelrooy: ja was rozumiem, mam prywatne auto, dbam, bo kupiłem w rewelacyjnym stanie, plus mam taki głupi opór w głowie, ze nie lubię jeść w aucie, kruszyć, rozlewać, itd... Toteż kilka imb już było, jak towarzysze podróży nie rozumieli, że nie akceptuje mcdrive xD czy że otwarcie paczki chipsów to zły pomysł xD chcesz zjeść kanapkę z jajkami, tuńczykiem, jesteśmy w trasie? No to zjazd na postój, zjedz i
@gerard-kowalski Generalnie wkurza mnie taka nieodpowiedzialność, bo jeździłam w straży i dzieci katapultowane w trakcie wypadków nie mają szans. Ogląda się to strasznie, a rodzice zawsze mają potem pretensje do kierowcy.

Próbowałam im to wyjaśnić, bezskutecznie. Jaaaak się kłócili - że obiecałam i się wycofuje w ostatniej chwili... Że oni zrozumieli, że ja załatwię fotelik (nie mam dzieci ani znajomych z dziećmi), potem, że ok, nie załatwili, ale myśleli, że jak się