Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: nie wiem, konkretnie tego przykładu nie znam, ale strzelam że kupowanie akcji już po ogłoszeniu takiej rzeczy drastycznie zwiększa szansę na to że się spóźnił. Po trailerze to ja bym czekał na wzrost akcji i jak tylko wzrośnie znacznie sprzedał, póki nie spadnie znow.
trzeba było kupić przed tym jak trailer wyszedł, np tydzień temu xdd


@tymczasowe_konto333: a obserwowałes kurs? Bo gadasz bzdury. Cały zeszły tydzień akcje były po 150+ a nawet 157-158 kilka dni. W poniedziałek po premierze wszystko spadło do poziomu minimum 141.

@sebek1234: przed premierą w3 też byli tacy co mówili że już za drogo bo z 7 zł skoczyli na 20-30 zł. Tamci się mylili. Ty pewnie masz rację xD
@OzaweNakashi: sam pakuję oszczędności w giełdę ale nie wszystkie. jestem na plusie w miarę fajnym pomimo paru złych ruchów ale branie akcji na kredyt to wyższy poziom ryzyka. nie polecam. Akcje cd projektu kupowałem już parę razy i zawsze jak ten ostatni baran napalam się po ok 20% wzwyż. Pamiętam, że w marcu 2017 kupiłem i miałem je trzymać dwa lata po czym opchnąłem jak były w okolicach 90+. Teraz ZNOWU