Wpis z mikrobloga

Nie bójcie się o usuwane shoty przez pana Mahonka, gdyż większość z nich mam na dysku w ramach dowodów, sama postać Mahonka kompletnie mnie nie obchodzi, jednakże to co ostatnio dzieje się pod tym względem na polskim youtube przechodzi ludzkie pojęcie. Pisząc bzdury, że to tylko dla żartów, zastanówcie się czy byście chcieli aby wasze nieletnie córki, były przez pana Mahonka zachęcane do pokazywania pośladków czy też do innych rzeczy na tle erotycznym.
#mahonek #patostreamy #danielmagical
  • 34
@Nafaros: JA pyerdole serio? Aż tak wam brakujecie życia? Weź pryszcze wyciśni i wyjdz do ludzi może jakaś potwora uchyli ci szpary bo już te wasze śledztwa są tak załośne że brakuje miejsca na ziemi żeby to rozchodzić, no przecież to jest oczywiste że ktoś kto traci czas na takie deblizmy jak śledzenienie poczynań jakiegoś mahometa to wygląda jak kuracyja xD
@Maszeke: ale masz ogólnie całego shota? czy posklejane tak, że jedna mówi 13 lat a dupe pokazuje pełnoletnia? bo tak wczoraj ktoś wstawił. Nikogo nie bronię ale chce całego shota jak mówi, że ma 14 lat a on kazał jej pokazać dupę bo to co wczoraj jakiś chłop wstawił to było po sklejane